warsztaty z igłą i nitką, szukam !

warsztaty z igłą i nitką, szukam !

Wyszukałam informacje o warsztatach szycia dla przedszkolaka. Możecie Mi powiedzieć, czy warto zapisać dziecko na tego typu zajęcia? Ile dziecko musi mieć lat, by zacząć uczestniczyć na takie warsztaty.

Dobruśw90

Posty: 2

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

Gucio

Posty: 7

 
Zakłady z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka impreza wywołuje dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, albowiem sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

Klarka34

Posty: 9

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

labuh

Posty: 13

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na zakłady z szycia dla przedszkola. Dużo ludzi właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

audi80

Posty: 6

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam przeróżnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

piehoot

Posty: 22

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

Lupusx

Posty: 13

 
Jest sporo stron, jakie proponują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

gruszk45

Posty: 8

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

Black_Riot

Posty: 10