porównywarka ac/oc

porównywarka ac/oc

Witam! Ile płacicie za OC? Wiem że to kwestia indywidualna, wszystko zależy od auta, stażu i tak dalej, ale tak pi razy drzwi? Jak znaleźć rzeczywiście tanią ofertę?

grzes3345

Posty: 6

 
Z jednej strony ubezpieczenia może i nie zachęcają do posiadania samochodu...ale z drugiej strony jak sobie przypomnę te czasy podróży pociągiem w 8 osobowym pachnącym potem przedziale. To już jednak wolę bulić za te OC :)

asu204

Posty: 11

 
Trudno mi kogoś doradzać, bo ubezpieczalnie każdemu wyliczają inną stawkę w zależności od samochodu, stażu jako kierowcy, historii jeżdżenia i tak dalej. To bardzo indywidualna kwestia.

Mord

Posty: 6

 
Jest całkiem sporo róznych kalkulatorów OC AC i porównywarek. Mi się sprawdził serwis kalkulator-oc-ac.auto.pl. Dobrze opisane, przejrzysty, wszystko ładnie widać, wiadomo jaka firma ile bierze, nie trzeba się po pięć razy zastanawiać co i jak.

23_olimp

Posty: 12

 
Znam róznych kierowców, jedni jeżdżą lepiej drudzy gorzej, ale mam jednego kumpla który po prostu jest tak przypałowy, że ja bym mu kazał płacić i sto tysięcy ubezpieczenia, może to by go czegoś nauczyło...

Mord

Posty: 12

 
Ja sobie życia bez samochodu nie wyobrażam. Jeżdżę od 18 roku życia, także w zasadzie mogę powiedzieć że nie znam innego sposobu podróżowania. Raz musiałem awaryjnie gdzieś wyskoczyć pociągiem to już na stacji miałem problem z tym żeby kupić dobry bilet, a potem było jeszcze gorzej :P

IwonkaMeee

Posty: 6