Najtańsze AC

Najtańsze AC

Cześć kierowcy, gdzie i ile płacicie za OC? Namyślam się nad zmainą ubezpieczyciela i chodzi mi po głowie kilka firm, ale nie wiem czy to są aby takie do końca trafione wybory...Są może jakieś rankingi ubezpieczycieli zrobione?

Zdzichu

Posty: 10

 
Składki to jest w ogóle skomplikowana sprawa przy wyliczaniu. Trudno za tym nadążyć, mają jakieś dziwne algorytmy na podstawie których podliczają łączną kwotę.

frunet

Posty: 4

 
Może spróbuj wypełnić formularz przez najtaniejuagenta.pl. Mi to zajęło dosłownie parę minut ale nawet bym mógł poświęcić więcej ważne, że to jest tylko jeden formularz a mam info zwrotne od kilkudziesięciu firm, także miałem z czego wybierać i faktycznie teraz dopiero widzę jak bardzo przepłacałem za ubezpieczenie do tej pory...

Wygodniś22

Posty: 28

 
Ja to się tylko cieszę że już nie jestem młodym kierowcą i mam składki w miarę fajne podliczone, bo faktycznie jak ktoś dopiero startuje, kupił swoje pierwsze auto a prawko ma od miesiąca to raczej na cuda bym nie liczył z OC, swoje trzeba będzie płacić.

Seba123

Posty: 29

 
Najlepiej to jeździć bezszkodowo, ale niestety na drodze nie wszystko zależy ode mnie...dużo jeździ ludzi na podwójnym gazie, sporo jest gapiostwa czy pośpiechu i nawet jeśli ja jestem w porządku to nie znaczy że bezpiecznie dojadę do celu.

dzejs

Posty: 10

 
Można trafić na fajną tanią ofertę, ale co się człowiek naszuka to się naszuka :P W każdym razie moim zdaniem warto jednak bardziej się przyjrzeć róznym ubezpieczycielom bo warunki bywają dziwne u niektórych.

hyzio

Posty: 12