Najtańsze AC

Najtańsze AC

Czy przy wyborze OC zwracanie uwagę tylko na cenę, czy może na dodatkowe szczegóły?

alek44

Posty: 6

 
Nigdy nie rezygnuj z rozmowy z agentem, bo jednak niezależny specjalista jest w stanie naprawdę podrasować ofertę. Do tego ma często własne grupy zakupowe.

Hymnny4

Posty: 9

 
Młody kierowca musi przecierpieć większe ceny składek. Bezszkodowa jazda w tym czasie się przydaje, żeby później zwiększyć zaufanie ubezpieczyciela.

Schwalbaa

Posty: 10

 
Powiem krótko, że można na OC mocno zaoszczędzić. Wszystkie TU masz skupione w porównywarce kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc możesz porównywać ogólnie cały rynek lub wybrać konkretne TU i sobie z ich kalkulatora już skorzystać. Dla mnie ok narzędzie.

Zdzichu

Posty: 10

 
Na podpisywaniu online spokojnie zaoszczędzisz te 10%, a jak się postarasz to i 20% czasami wyjdzie, ale to już zależy od TU.

beata77

Posty: 8

 
Każde towarzystwo posiada własne statystyki, co odbija się na cenach przy konkretnym modelu pojazdu do ubezpieczenia. Nie skupiaj się zatem tylko na jednym TU, ale szukaj możliwie najlepszego pod własną sytuację.

Marko

Posty: 12

 
W pakietach masz zawsze tańsze ubezpieczenie ogólnie, więc tutaj bym się mocno zastanowił. Podwyżki pewnie po nowym roku znowu nas czekają.

wieslawek

Posty: 7