Najtańsze AC

Najtańsze AC

Zdradzi mi ktoś jakieś dobre patenty na tańsze OC? W jaki sposób szukać ofert, jak to sobie jakoś szybko i sensownie porównać...bo wiadomo jak jest z polisami...tu nie ma jasnych cen, tylko każdemu wyliczają składkę – według zasług. :)

Fafausik

Posty: 4

 
Poluję od jakiegoś czasu na tanie OC i chyba słaby byłby ze mnie myśliwy bo nic nie mogę fajnego ustrzelić. Ale jeśli ktoś kiedyś załatwiał polisę to wie że wcale nie jest to takie łatwe, proste i przyjemne.

fuey

Posty: 14

 
Bardzo fajnie działa ubezpieczamy-auto.pl, mają ważne oferty, nie przesłali mi raportu z jakimiś przestarzałymi informacjami. Można u nich już faktycznie sobie tych polis trochę zestawić bo biorą pod uwagę ponad dwadzieścia, także ja bym fizycznie nie dał rady tyle sobie samemu przeanalizować.

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Moi rodzice to mają jakieś bardzo niskie to OC, ale oni mają na koncie 20 lat bezszkodowej jazdy także...nawet nigdy mandatu mój ojciec nie dostał. Jeździ ultra bezpiecznie bym powiedział, jak jest ogrnaiczenie do 40 to on jedzie 39 i ani trochę więcej.

Hoteowo24h

Posty: 20

 
Można trafić na pewno różnie kwadratowo i podłużnie ;> Mój kolega płaci wyjątkowo mało za AC choć może to ma jakiś związek z jego samochodem, ale z kolei mój kuzyn już ma składkę o wiele większą a jeździ tak samo franuzem w podobnej klasie

Jasio234

Posty: 8

 
Wystarczy porównać trochę polis i to jedyne co można zrobić tak naprawdę. Do porównywania najlepsze są te internetowe kalkulatory itp. można w krótkim czasie zestawić sobie kilkanaście czy kilkadziesiąt różnych polis.

pawel253

Posty: 9

 
Ubezpieczycieli to jest więcej teraz niż grzybów po deszczu, szkoda tylko że ta ilość nie do końca moim zdaniem idzie w parze z jakością a już na pewno nie idzie w parze z niższymi cenami.

Marioleczka

Posty: 8

 
Mam teraz trochę dylemat z wyborem firmy ubezpieczeniowej, rozmawiam z kilkoma przedstawicielami i ciągle mam jednak dużo niepewności w sobie na co się ostatecznie zdecydować.

dmanuss

Posty: 10