Najtańsze AC

Najtańsze AC

Polecicie jakiś intenretowy kalkulator do obliczania OC? Jak szukaliście ubezpieczenia dla siebie? Z tego co wiem są jakieś porównywarki które zestawiają kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt ofert ze sobą.

Zdzichu 

Posty: 4

 
Tanio nie jest, ale z drugiej strony czy cokolwiek jest tanie jak się ma samochód? Paliwo drogie, mechanik drogi, części drogie...trzeba swoje dopłacić za ten luksus jakim jest auto.

gruszk45

Posty: 8

 
Obsługa towarzystw ubezpieczeniowych moim zdaniem się poprawia, ale nie można tego powiedzieć o cenach, które idą w górę. Ja nigdy ze swojej polisy nie musiałem korzystac, choć założę się że gdybym wyjechał któregoś dnia bez ubezpieczenia to bym na pierwszej krzyżówce stłuczkę zaliczył. Ironia losu nie śpi :)

Yuri20

Posty: 17

 
Nie ma co się przywiązywać do konkretnych ubezpieczeń, jeśli ktoś daje niższe składki to nie ma co w ogóle się zastanawiać. A niektórzy ludzie – np. moi rodzice – to są bardzo sentymentalni jeśli chodzi o firmy...komórek nigdy w życiu nie przeniosą gdzie indziej choćby mieli płacić połowę mniej...:P

Lipa08

Posty: 13

 
Bardzo ułatwia kupowanie ubezpieczenia to, że są te porównywarki intenretowe teraz. Kiedyś tego nie było. Inna sprawa, że teraz towarzystw ubezpieczeniowych jest bez porównania więcej więc wybór jest dużo bardziej skomplikowany, trzeba bardziej wybiórczo podchodzić. Ja polecam porównywarkę na kalkulator-oc-ac.auto.pl, szybko dostaje się tutaj ceny w konkretnych firmach, indywidualnie wyliczone składki bez jakiegoś fałszowania.

Annaaa12

Posty: 14

 
Nie wiem gdzie by się za jakimś tańszym OC rozejrzeć w tym momencie. Na pewno opłaca się jeździć bezpiecznie i bezszkodowo to i wtedy stawki też są dużo niższe niż jak się co chwila dzwona zalicza.

edyta123

Posty: 17