Najtańsze AC

Najtańsze AC

Cześć kierowcy. Ile płacicie za OC? W tym momencie płacę ponad 500 złotych i wydaje mi się że to jak dla mnie to jednak wysoka stawka. Gdzie bym sobie mógł porównać ceny w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych?

Black_Riot

Posty: 15

 
Ciężko jest znaleźć tanie ubezpieczenie ale zawsze można trochę te składki obniżyć. Na pewno porównywanie ofert jest dobrym pomysłem, choć trochę czasu trzeba na to przeznaczyć bo ubezpieczycieli w kraju jest pewnie coś koło setki.

audi80

Posty: 12

 
Nie ma lekko z ubezpieczycielami, najpierw sprzedają drogie polisy a potem jak już dojdzie to jakiegoś zdarzenia to trudno cokolwiek wyegzekwować i dużo klientów idzie do sądu żeby odszkodowanie dostać na zadowolającym poziomie.

labuh

Posty: 13

 
OC to jest kropla w morzu opłat z jakimi się każdy kierowca musi mierzyć. No ale z drugiej strony jednak własne auto to wygoda i zrozumie to każdy kto się raz spróbuje przesiąść z samochodu na pociąg...o zgrozo.

doobryVIP

Posty: 26

 
Może sobie spróbuj z porównywarki kalkulator-oc-ac.auto.pl skorzystać. Łatwo się tutaj weryfikuje składki u różnych ubezpieczalni. Oni ten formularz rozsyłają do prawie 70 firmm także już pole wyboru jest dość szerokie :) Nie trzeba się ograniczać do dwóch czy trzech ofert tylko faktycznie widać jak na dłoni ile sobie niektóre marki życzą za to samo OC jakby nie było.

andrew66

Posty: 13

 
Zdarzają się i lepsze i gorsze firmy ubezpieczeniowe i to w sumie się okazuje dopiero po fakcie czy ubezpieczyciel jest coś wart czy nie, czyli dopiero jak już dojdzie do zdarzenia to wtedy widać prawdziwą twarz firmy.

Yuri20

Posty: 7

 
Ludzie różnie mówią, jedni sobie chwalą takiego ubezpieczyciela inni zupełnie kogoś innego, także tutaj trudno się do końca opiniami sugerować. Trzeba przetestować na własnej skórze. To że jedna osoba będzie miała z kimś dobre doświadczenia to może wynikać choćby z tego powodu że nigdy nie było jakiejś szkody do likwidacji ;]

Miluśkooo2

Posty: 16