ubezpieczenia samochodu

ubezpieczenia samochodu

Witajcie. Szukam dobrej uczciwej porównywarki OC w internetach. Z czego korzystaliście szukając polisy dla siebie? Widzę, że tych stron jest co najmniej kilka – gdzie wszystko trwa krótko i faktycznie można trafić do tanich ofert?

benia

Posty: 11

 
Jakoś tak jest że generalnie firmy (np. telefoniczne) mają lepsze warunki dla nowych klientów niż dla stałych. Jak to jest z ubezpieczeniami? Też tak jest że jako nowy klient mogę liczyć na lepsze traktowanie i warunki?

dziubbek56

Posty: 5

 
Witam, cześć. Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad tym żeby zainwestować w AC. na co zwrócić uwagę przy tego typu polisie? Tutaj już zakres ochrony potrafi być bardzo rozbudowany...

Vickson

Posty: 25

 
Mnie już zaczyna powoli wkurzać mój ubezpieczyciel z którym jestem związany prawie 10 lat. Lata mijają, składki opłacam, jeżdżę bezwypadkowo a oni mi ciągle tak samo słabe warunki oferują.

Watuniaa

Posty: 12

 
Ofert z roku na rok to mam wrażenie że jest coraz więcej. Tych różnej maści firm ubezpieczeniowych które sprzedają już polisy od wszystkiego to jest aktualnie chyba więcej jak banków. I weź tu się połap...

daruu

Posty: 14

 
Słyszałem że AC to może nawet obowiązywać przy takich sytuacjach jak wtedy gdy ktoś wtargnie na jezdnię i wpadnie pod samochód zupełnie nie z winy kierowcy. Wtedy też można taką polisą pokryć ewentualnie zniszczenia.

Katolik

Posty: 21

 
We wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych sprawdzają wysokość składek dla klienta na stronie najtaniejuagenta.pl. Bardzo sobie chwalę tę porównywarkę. Prosta w obsłudze, można tak naprawdę wszystko załatwić zdalnie, nie trzeba ślęczeć nad dziesiątkami tych samych formularzy. Wystarczy wypełnić jeden i styknie ;>

Michaś

Posty: 19

 
Najlepiej to sobie kupić nieduży samochód, z opinią „bezpiecznego” małą ilością koni pod maską i wtedy można faktycznie liczyć na to, że ubezpieczyciel nie wyliczy jakiś kosmicznych składek.

Marys56

Posty: 10

 
Nie wiem sam jak się zabrać do tematu ubezpieczeń, a sam muszę sobie znaleźć polisę i jednocześnie nie przepłacić. To będzie pierwsze ubezpieczenie samochodu w moim życiu więc jestem z lekka zielony w temacie.

Lupusx 

Posty: 9

 
Ogólnie to ubezpieczenia poszły ostatnio mocno w górę. Ciekawe jak to będzie w kolejnych latach. Kierowcy są generalnie ostatnio poszkodowani, jak nie ceny paliw, to wysokie OC i tak w kółko coś.

Kotr_r9

Posty: 10