Najtańsze AC

Najtańsze AC

Cześć. Kończy mi się umowa na OC i zastanawiam się nad przejściem do innej firmy. Gdzie można liczyć na fajne i jasne warunki? Jakbym sobie mógł szybko podejrzeć ofertę u innych marek online? Są gdzieś jakieś zbiorcze zestawienia aktualnych polis???

TomekK 

Posty: 7

 
Teraz dużo nowych towarzystw ubezpieczeniowych się urodziło na rynku i zawsze tak jest z tymi nowymi markami, że trochę kuszą a trochę jest niepewność, bo tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać.

labuh

Posty: 10

 
Dobrze że są teraz te internety i można sobie bez wychodzenia z domu różne polisy porównać ze sobą. Ale i tak jednak w przypadku ubezpieczeń to zawsze ten czas trzeba poświęcić żeby na te wszystkie pytania odpowiedzieć...nie ma innej opcji.

Madzia

Posty: 5

 
Mnie to zastanawia ile osób zrezygnowałoby z OC jeśli nie byłoby to obowiązkowe ubezpieczenie. Coś czuję, że spory procent by nie opłacał, ale też nie powiem, że większość, jednak w ludziach jest trochę zdrowego rozsądku moim zdaniem.

Lamey

Posty: 17

 
Całe szczęście że teraz można ubezpieczenie kupować internetowo, jeszcze jak kupowałem swoje pierwsze OC to takiej możliwości z tego co pamiętam jeszcze nie mieli. Ogólnie internet dużo ułatwił, można sobie szybciej porównać różne firmy i ich stawki. Mi się osobiście bardzo dobrze korzysta z serwisu rankomat.pl. Jest przejrzysty, czytelny, wiadomo co wypełnić, pytania są jasne, zrozumiałe i szybko dostaje się informację o wyliczonych składkach w różnych firmach.

Vickson

Posty: 25

 
Ja to się bardzo cieszę że w końcu mam już swój staż jako kierowca wyjeżdżony i mogę normalne pieniądze płacić za OC, bo pamiętam jak na początku mi słono kazali bulić.

Pacothelllucia

Posty: 32

 
Jestem ciekaw kto i kiedy wymyślił w ogóle coś takiego jak – ubezpieczenia. Podejrzewam że mógł to być jakiś Amerykanin, u nich wszystko zawsze było „pierwsze”. Ktoś się orientuje gdzie pierwszy raz OC sprzedano?

Ralphy

Posty: 25

 
Warto te kilkanaście minut moim zdaniem poświęcić na poważniejsze sprawdzenie ofert niż wybieranie pierwszej lepszej jaka się napatoczy byle szybciej mieć OC. W 9/10 przypadków na pośpiechu się traci.

igorek

Posty: 15

 
Pytanie zasadnicze jest takie – co to znaczy w ogóle tanie ubezpieczenie? Bo dla każdego tanie to znaczy zupełnie co innego. Ja bym się cieszył jakbym płacił 500 zł, a dla innej osoby to pewnie będzie drogo.

Gubomilaa

Posty: 7