ubezpieczenie na wakacje, szukam !

ubezpieczenie na wakacje, szukam !

Zastanawiam się, jaką wybrać polisę turystyczną dla siebie i rodziny? Nigdy nie kupowaliśmy takiego ubezpieczenia, dlatego mamy raczej małe doświadczenie. Na co patrzeć na cenę? Doradzicie mi coś w tej sprawie?

FFelxus

Posty: 5

 
Według mnie brak ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdy to szaleństwo. Kosztuje to grosze, a mamy sto procent pewność, że jeśli coś się stanie to nie sięgną do naszej kieszeni. Porządne ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie.

Lechu_351

Posty: 5

 
Jeździmy od sporo lat poza granice kraju. Zawsze mamy ubezpieczenie wyjazdu, bo inaczej się nie ruszamy. Koszty są niezwykle niskie, a jeśli wybierze się dobrą firmę, która pośredniczy w szukaniu to wychodzi jeszcze taniej. Gdyby to kosztowało tysiące złotych to rozumiem oszczędności, ale dziesiątki złotych? To nie ma sensu.

labuh

Posty: 13

 
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, ale już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, ale to ryzyko jest bardzo kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

Fiflek

Posty: 3

 
My zawsze szukamy najlepszego ubezpieczenia turystycznego online tutaj http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenie-na-wakacje/. Maja tutaj precyzyjne opisy i najlepsze oferty.

Olipet56

Posty: 9

 
Według mnie brak ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdy to szaleństwo. Kosztuje to grosze, a mamy sto procent pewność, że jeśli coś się stanie to nie sięgną do naszej kieszeni. Dobre ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie.

Worms

Posty: 14