tłumacz angielskiego wrocław, szukam

tłumacz angielskiego wrocław, szukam

Szukam biura, które zajmuje się tłumaczeniami w Warszawie. Jeśli znacie, korzystaliście i możecie polecić, piszcie.

Sarenka

Posty: 5

 
Gdy muszę na prędko przetłumaczyć jakieś materiały, to zawsze korzystam z pomocy tego biura tłumaczeń we Wrocławiu https://erin.pl. Polecam, bowiem nigdy się nie zawiodłem. Co do jakości – nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny przystępne.

benia

Posty: 5

 
Natomiast to chodzi o tłumaczenia zwykłe, ogólne, ale dziękuję za poradę. Przede wszystkim poszukuję tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wtedy będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

zenek744

Posty: 7

 
Tłumaczenia w Warszawie to naprawdę drogie usługi, dlatego poszukuję osób prywatnych, które zajmują się takimi usługami. Chodzi o tłumaczenie korespondencji firmowej. Znacie kogoś? Polecacie?

Yuri20

Posty: 6

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu warto powierzyć ważne dokumenty, o cenach, itd. Warto skorzystać z możliwości, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Obecnie też szukam rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

RufleX

Posty: 30

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu pożądane byłoby powierzyć ważne dokumenty, o cenach, itd. Należałoby skorzystać z szanse, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Obecnie też szukam rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

marta369

Posty: 16

 
Potrzebuję odszukać naprawdę rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, natomiast w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, iż wolałbym spotkać się tak zwyczajnie i przedstawić swoje oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

asu204

Posty: 8

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Szukam tanich usług, zatem pomyślałam, iż w przypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, iż polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, iż jest takie zainteresowanie tematem.

piet

Posty: 6