Tłumacz rumuński poszukiwany z Warszawy ?

Tłumacz rumuński poszukiwany z Warszawy ?

Witajcie.

Znacie może jakieś darmowe i przystępne sposoby, dzięki jakim tłumacz rumuński może poszerzać swoją wiedzę i zwiększać zasób słownictwa?

Abaddon616

Posty: 16

 
Trzeba być naprawdę zdolnym, aby chwilę po skończeniu studiów pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego. Jestem zaskoczony, albowiem pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, a tym bardziej egzaminów państwowych z poziomu znajomości języka rumuńskiego.

zachy

Posty: 21

 
Największe zainteresowanie tłumaczeniami rumuńsko-polskimi było widoczne zaraz po wejściu Rumunii do Unii Europejskiej. Teraz emocje trochę opadły, ale każdy pracujący w Polsce tłumacz języka rumuńskiego nie może narzekać na brak zleceń. Rumuński to przecież wciąż bardzo popularny język wśród Polaków.

Speedy_UT

Posty: 24

 
Nie każdy tłumacz rumuński potrafi poradzić sobie z tłumaczeniem ustnym.

Na polskim rynku zdecydowanie brakuje takich ludzi. Naszej firmie udało się odnaleźć takiego tłumacza, korzystaliśmy ze świadczeń http://www.tlumaczeniarumunski.pl i byliśmy bardzo zadowoleni.

johncena67

Posty: 22

 
Pracowanie jako tłumacz rumuński w warszawie to bardzo opłacalna profesja. Albowiem większość translatorów w stolicy pracuje na etatach w administracji rządowej.

Jasio234

Posty: 20

 
Osobiście nie uważam, że tłumacz rumuński to tylko i wyłącznie absolwent filologii rumuńskiej. Ja raczej stawiam na osób, którzy posiadają wielkie doświadczenie i choć kilka razy gościli w kraju, gdzie ludzie w tym języku porozumiewają się każdego dnia.

Uroczy Boys

Posty: 21

 
Mnie tłumacz rumuński zawsze kojarzył się ze starszą panią siedzącą za biurkiem. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedziłem takie biuro w celu zlecenia przekładu. Chcę przychodzić tam jeszcze częściej.

Iwona3

Posty: 29

 
Z tego co mi się wydaje, to żeby pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego, musimy znać nie tylko perfekcyjnie język, lecz posiadać lepsze wykształcenie. Później bierze się udział w egzaminie państwowym. Składa się on z dwóch części (pisemna i ustna). W następnej kolejności otrzymuje się wpis i można rozpocząć pracę.

345_14

Posty: 19

 
Zarobki tłumacza zależne są od typu wykonywanych zadań oraz miasta, w którym świadczy swoje usługi. Trudno bowiem zestawić zarobki tłumacza rumuńskiego z warszawy z tym, który tłumaczenia przygotowuje dla mieszkańców Pułtuska, nie umniejszając nikomu.

Motospec

Posty: 28