Kora sosnowa workowana, sprawdzona firma ?

Kora sosnowa workowana, sprawdzona firma ?

Dzień dobry. Od niedawna posiadam swój ogród i szukam teraz ofert sklepów z korą sosnową. Wiem, że bywa różnie z jakością? Co polecacie w tym temacie? Pozdrawiam.

tyuMer

Posty: 15

 
No to bardzo dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, że najlepsza jest zwykła kora.

Klarcia34

Posty: 12

 
To niezmiernie dobrze, że wiele osób tutaj pozytywnie wypowiada się na temat tego producenta kory. Nie będę miał więc wątpliwości podczas wyboru, dzięki i pozdrawiam.

Ralphy

Posty: 18

 
Super propozycja. Dobra cena i to mnie najbardziej raduje, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda propozycja powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

Kitas

Posty: 21

 
Tutaj mają niezwykle dobrej jakości korę sosnową http://www.kora-ogrodowa.net. Już parę razy u nich kupowałem i zawsze jest ta sama dobra jakość. Poza tym cenowo mi odpowiada, dowóz zawsze na czas w terminie.

serbuś

Posty: 14

 
Już też zaczynam działać u siebie :) Ogródek mam dopiero od zeszłego roku, wciąż uczę się jak najlepiej o niego zadbać. Od zawsze podobała mi się kora sosnowa wśród roślin, a jeszcze bardziej, gdy dowiedziałam się, iż tak super działa ona na glebę. Niemniej jednak fachowe nauki przydają się wszystkim, dziękuję.

untelekt

Posty: 10

 
Jeżeli mam ocenić tego producenta kory w Bydgoszczy, to serdecznie wszystkim polecam. Nie mam nic do zarzucenia. Zawsze na czas dociera do mnie zamówienie, a co do jakości też nie mogę się przyczepić. Dbam o swój ogród i w tym sezonie nie będzie w przeciwnym razie.

bartek33

Posty: 16