krzewy ozdobne sadzonki, polecacie ?

krzewy ozdobne sadzonki, polecacie ?

Witam. Potrzebna mi sprawdzona hurtownia sadzonek najlepiej oczywiście z możliwością złożenia zamówienia online.

dziubbek56

Posty: 9

 
Mam podobny dylemat. Nie wiem nic o świerku pospolitym, a chciałabym zasadzić w ogrodzie. Przydałaby się jakaś fajna strona z dokładnym opisem. Nie mogę niczego takiego znaleźć.

igorek

Posty: 15

 
To moje sprawdzone miejsce zakupu sadzonek. Polecam. Od dawna już współpracuję z nimi i to w sumie najlepsze gospodarstwo ogrodnicze, z jakim miałam do czynienia. Zawsze wszystko na czas przysłane, cena nie jest wygórowana i służą fachową pomocą. Mają szeroki wybór sadzonek drzew owocowych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php.

Marioleczka

Posty: 9

 
Oprócz owoców jest dla mnie znaczący wygląd. Właśnie wobec tego szukam propozycji sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to niewątpliwie chętnie dowiem się, co należałoby umieścić w ogrodzie.

Klarka34

Posty: 10

 
Jeżeli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest bardzo marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

Julian

Posty: 16

 
Jakość sadzonek jest najważniejsza, dlatego z daleka omijam markety. Szczerze już niejednokrotnie nacięłam się i nie mam zamiaru popełniać kolejny raz błędu. Korzystam z hurtowni sadzonek, bo wiem, że to miejsce sprawdzonego gospodarstwa ogrodniczego. Polecam znaleźć sobie jakiegoś ogrodnika z okolicy. Tak jest najpewniej.

wisła1905

Posty: 25

 
Żywą choinkę na święta można kupić również online. Bez różnicy czy to detal, czy hurt. Polecam, albowiem wówczas masz pewność, że kupisz ładną choinkę, którą po świętach można również umieścić do ziemi. Nie kupuję pod marketami i na straganach. Naprawdę taki wybór się opłaca, zwłaszcza że za podobną cenę kupujesz piękną zdrową choinkę.

zimosik6

Posty: 10

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej kupić je z polecenia, bowiem w przeciwnym razie to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

Mord

Posty: 7