projektowanie stron Łódź, oferta

projektowanie stron Łódź, oferta

Czy robić firmową stronę samemu czy zlecać specjalistom? Nie chce przepłacać, a strona wystarczy mała, skromna. Ktoś robił już sam stronę? Jak się w ogóle mam za to zabrać? Nigdy wcześniej tego nie robiłem.

opert34

Posty: 3

 
Według mnie strona internetowa dla firmy to podstawa. Wszystko, czego szukam zaczynam od przeglądania stron internetowych. Jest to najlepsza reklama na rynku.

Rico

Posty: 9

 
Dzisiaj, jeśli ktoś nie posiada strony responsywnej to nie istnieje. Więcej ludzi przegląda Internet na telefonie czy na monitorze, dlatego dostosowanie się rozdzielczości do urządzenia jest bardzo ważne.

Lupusx

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o nowoczesne strony internetowe z Łodzi to firma https://www.icp.info.pl jest odpowiednia. Zamówiłem u nich responsywną stronę i jestem bardzo zadowolony. Pomagają w jej obsłudze, dlatego jest to wszystko o wiele łatwiejsze.

Pracujtaaa

Posty: 13

 
Mam mała firmę i na stronę się nie zdebetowałem. Na brak klientów nie narzekam, działam bardziej lokalnie i wszyscy o mnie wiedzą. Poza swój rejon nie wychodzę, bo nie mam na to czasu. Może kiedyś trzeba będzie, ale na dzisiaj cieszę się z tego wszystko, co mam. Każdy musi sam zdecydować, co lepsze dla niego.

pawel253

Posty: 12

 
Na początku miałem małą stronę internetową, natomiast z biegiem czasu dodałem na niej opis firmy, cennik i galerię. Zauważyłem, że to pomogło, bo klienci traktują mnie dzisiaj bardziej wiarygodnie i wiele na tym zyskałem.

himmmu78

Posty: 6

 
Każdy ma różne wymagania, jeżeli chodzi o strony internetowe. Jedna osoba powie, że jej zwykły szablon wystarcza, natomiast inna powie, że to ma być bardziej rozbudowana strona. Zwykłą stronę można stworzyć we własnym zakresie, natomiast jeżeli ma to być bardziej rozbudowany projekt to lepiej się za to nie brać, bowiem można tylko coś zepsuć.

Kasia

Posty: 10

 
Znajomy zamawiał nowoczesną stronę w Łodzi. Pamiętam, że firma tworzyła CMS i wszystko działało rzeczywiście bardzo płynnie. Obecnie u niego będę to podeśle namiary. Swoją stronę tworzyłem sam, niemniej jednak to było bardzo dawno temu. Obecnie są inne standardy.

Nikuś23

Posty: 14