strony internetowe w Łodzi, szukam

strony internetowe w Łodzi, szukam

Potrzebna firma zajmująca się stronami w Łodzi, która ma bardzo dobre ceny. Byłoby dobrze gdyby wiedzę też mieli, bo nie znam się na stronach i nie jestem w stanie sprawdzić czy wykonali wszystko bardzo dobrze.

Matusiński

Posty: 1

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

TomekK

Posty: 17

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, wobec tego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, niemniej jednak trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, albowiem wtedy o mnóstwo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Ryszardzik3

Posty: 3

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Fanatyk

Posty: 4

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na odszukanie klientów nie tylko ze swoich okolic, natomiast z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w paru językach.

AZ-reala

Posty: 5

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dziś strona działa, bo była tak nowoczesna, iż jednocześnie ponadczasowa. Sporo za nią nie wydałem, natomiast między czasie poprzez te wszystkie lata niezwykle sporo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Winect56

Posty: 9

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

Malinka Moja

Posty: 2

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

minus56

Posty: 5

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

labuh

Posty: 2

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest bardzo zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też bardzo podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, która jest czytelna i na której w łatwy sposób można znaleźć wszystkie ważne informacje.

Emuuu22

Posty: 7