strony w Łodzi, dobra firma ?

strony w Łodzi, dobra firma ?

Jak stworzyć stronę internetową? Można zrobić to samemu? Słyszałem, że jest ktoś, kto tworzy strony w Łodzi i wiele nie bierze?

DVDiss

Posty: 1

 
Prosta strona to nie problem, ale sklep albo jakiś blog to już trudne zadanie. Stworzenie strony nie jest problemem, ale trzeba stworzyć estetycznego i funkcjonalnego.

edyta123

Posty: 10

 
Jakiś czas temu zamówiłem stronę w Łodzi i działa wszystko bardzo dobrze. Mnie się podoba, bowiem strona jest łatwa, ale jednocześnie zawiera taką treść, na jakiej mi zależało. Nie bawię się w rozbudowane serwisy, bowiem nie mam na to czasu. Zwykła strona, która jest wizytówką jak najniezwyklej mi wystarcza i daje duże zyski.

Facio

Posty: 8

 
Dzisiaj firma bez strony internetowej nie istnieje. Nawet, jeśli to ma być prosta wizytówka to musimy ją zamówić. Klient gdzie szuka ofert? Oczywiście, że w internecie.

mJaUrVcEin

Posty: 2

 
Znam firmę, która zajmuje się stronami w Łodzi i tutaj ich odnajdziecie https://www.icp.info.pl. znają się na tym, albowiem mnóstwo osobom z mojego otoczenia już pomagali.

robertanisz

Posty: 15

 
Zamówiłem stronę internetową z Łodzi w jednej z firm i czekam na efekty. Firma dość rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Wiedzą, czego oczekuje i starają się to wszystko przygotować. Na razie jestem zadowolony, ale zobaczymy jak będzie wyglądał efekt końcowy. Wtedy Wam dam znać czy warto na nich stawiać.

Buła

Posty: 8