strony www Zgierz, szukam !

strony www Zgierz, szukam !

Zacząłem tworzyć własną stronę www, ale jakoś mi to nie wychodzi. Nie chce mi się i nie mam czasu. Jak ułatwić sobie to zadanie? Samemu ma to sensu czy nie tracić czasu i wybrać firmę, która się na tym zna?

oligard

Posty: 6

 
Ofert firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest bardzo dużo. Ceny są bardzo różne. Wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy wymagania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, dlatego automatycznie przekłada się to na wyższe koszty jej wykonania.

AdamDzii

Posty: 3

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

deksta84

Posty: 9

 
Mam swoją stronę internetową od wielu lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

minus56

Posty: 25

 
Mam swoją stronę internetową od dużo lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zaspokojony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować pożądane byłoby.

q_wer

Posty: 15

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, która o wiele lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic więcej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

aluś44

Posty: 16

 
Pojedynczą stronę to można w chwile zrobić samemu. Opisujecie ofertę, dodajecie adres i telefon i po sprawie. Jeśli ma mieć więcej podstron, galerie, filmy i inne cuda to wtedy trzeba zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje. Oni wykonają projekt o wiele lepiej.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Zlecałem wielokrotnie projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, która jest w tym naprawdę bardzo dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, bo przecież może nam coś nie pasować.

duszeniec

Posty: 7

 
Czas, kiedy sam brałem się za strony internetowe minął. Obecnie trzeba tworzy te responsywne, projekt są coraz niezwyklej skomplikowane. To ponad moje umiejętności.

@marcelko

Posty: 24