kursy programowania dla młodzieży Zielona Góra, jaka szkoła ?

kursy programowania dla młodzieży Zielona Góra, jaka szkoła ?

Wiem, że są specjalne kursy programowania dla dzieci, natomiast nie za bardzo jestem w tym zorientowany. Mój syn jest zainteresowany grami i aplikacjami. Proszę o radę czy warto się tym bardziej interesować.

NBA-dresy

Posty: 6

 
U mnie zajęcia pozaszkolne dla dzieci to informatyka. Może powinny się bawić w jakieś gry, ale one gry tworzą, a zatem wszystko się zgadza i jestem bardzo zadowolony, bo lepiej wybrać nie mogłem.

kadajo

Posty: 7

 
Polecam tworzenie stron www, jako zajęcia pozaszkolne dla dzieci pod okiem specjalistów ze szkoły https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl. Naprawdę warto wybrać ich, bo mają wiedzę i potrafią tę wiedzę przekazać.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jeśli mam wybierać zajęcia pozalekcyjne dla dzieci to wolę taniec, siatkówkę albo sporty walki. Przyjdzie jeszcze czas na informatykę. Poza tym moje dziecko w ogóle się tym nie interesuje, dlatego nie ma go, co do tego zmuszać. Niech się cieszy zabawą, a na naukę to przyjdzie jeszcze czas w jego życiu.

Januszek

Posty: 9

 
Myślałem, że nauka programowania dla dzieci to siedzenie i granie w gry, a okazało się, że oni sami te gry tworzą. To proste gry, lecz przecież moje dziecko ma siedem lat i dla niego nawet coś takiego to wielki sukces i wielka radość. Taka nauka przyniesie dla niego mnóstwo dobrego, mogę polecić to innym.

lucjann

Posty: 6

 
Jestem zaskoczony, iż nauka programowania dla dzieci daje faktycznie efekty. Korzystam ze szkoły, która jest niesłychanie dobrze przygotowana i ma podejście do młodych ludzi. W przyszłym roku zapisuje dziecko na następny kurs, albowiem faktycznie pożądane byłoby. Nic lepszego nie znalazłem dla dziecka.

AGDDDy1

Posty: 15