przedszkole warszawa wilanów, jakie polecicie ?

przedszkole warszawa wilanów, jakie polecicie ?

Czy ktoś z was może polecić mi niepubliczne przedszkole w wilanowie? Niedługo chce wrócić do pracy i muszę córkę posłać do przedszkola.

Różyczka

Posty: 5

 
Na dniach otwartych w prywatnych przedszkolach na wilanowie, można się dowiedzieć, mnóstwo cennych informacji i bliżej poznać kadrę nauczycieli.

Yuri20

Posty: 12

 
Mój syn chodzi do państwowego przedszkola, ale planuję przenieść go do niepublicznego przedszkola na wilanowie. W obecnej placówce wychowawczyni pozwala dzieciom robić co chcą. Widać, że w przedszkolach publicznych nauczyciele nie radzą sobie za dobrze.

mmmm56

Posty: 6

 
Wybór przedszkola to nie lada problem. Liczy się cena, lokalizacja, nauczyciele oraz zajęcia dodatkowe. Trudno znaleźć takie przedszkole na wilanowie, żeby wszystko idealnie pasowało. Moje dziecko, chodzi do przedszkola http://www.karate-kids.pl/.

Zdzichu

Posty: 7

 
Mój syn chodzi do państwowego przedszkola, lecz planuję przenieść go do niepublicznego przedszkola na wilanowie. W obecnej placówce wychowawczyni pozwala dzieciom robić co chcą. Widać, że w przedszkolach publicznych nauczyciele nie radzą sobie za dobrze.

krzysioo0

Posty: 11

 
Ja polecam niepubliczne przedszkole wilanów, moja córka chodzi tam już 2 rok i jest bardzo zadowolona. Największą zalet tego przedszkola są godziny otwarcia. Czynne jest od 7 do 17.

Kmiotek55

Posty: 31

 
Mój synek jak miał skończone prawie 3 lata, kiedy zapisaliśmy go do przedszkola miasteczko wilanów. Następnie chcieliśmy posłać go jako 4-latka do państwowego, jednak nie było miejsca.

alek44

Posty: 6

 
Napewno musisz wybrać takie przedszkole miasteczko wilanów, w którym pracują doświadczeni i wykwalifikowani ludzie to jest najważniejsze w przedszkolu.

dumser56

Posty: 20