Znacie przedszkole miasteczko wilanów

Znacie przedszkole miasteczko wilanów

Dzień dobry. Do jakiego przedszkola w Warszawie Wilanowie chodzą wasze dzieci i czy jesteście zadowoleni?

Limeczer45

Posty: 5

 
Nie będę się na razie stresować, bo moje maluszki mają niespełna roczek :) Ale dzięki, wiem, iż o przedszkolu w Wilanowie trzeba pomyśleć troszkę wcześniej.

Wraczki333

Posty: 11

 
Ja też chciałabym posłać Maćka do prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów, ale nie wiem, czy to nie pogrążyłoby naszego budżetu. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś dobrego w cenie, która będzie przystępna. Pozdrawiam i czekam na Waszą pomoc.

Black_Riot

Posty: 13

 
Im więcej zajęć mają dzieci, tym lepiej, albowiem nie nudzą się, nie płaczą za mamą. Wiadomo, że początki nie należą zwyczajnie do prostych, niemniej jednak z każdym dniem jest już lepiej. Moja córka chodziła do prywatnego przedszkola w Wilanowie i bardzo szybko się przyzwyczaiła. Może zatem, że w przedszkolu były mniej liczne grupy.

Mamuśka

Posty: 3

 
Myślę, że niepubliczne przedszkole w Wilanowie to najlepsze rozwiązanie, ponieważ w ten sposób w jednym miejscu dzieci mają zapewnione dodatkowe zajęcia, a tak trzeba później wozić maluszki na lekcje, co jest dla nich męczące po całym dniu w przedszkolu.

beata77

Posty: 17

 
Tutaj masz link do rzeczywiście dobrego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów https://karatekids.eu. To placówka profilowana. Więcej zajęć sportowych nie odnajdziesz w żadnym innym miejscu :) Super opieka i możliwość zamówienia indywidualnej diety. Polecam.

gregcie@

Posty: 25

 
Dla dziecka w przedszkolu najważniejszą kwestią jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego szukamy z mężem czegoś naprawdę sprawdzonego. Jeśli już mamy płacić, bo za prywatne przedszkole w Wilanowie trzeba trochę zapłacić, to musimy być pewni, że nasza córka będzie pod dobrą opieką i będzie miała wiele ciekawych zajęć.

Złoty

Posty: 15