meble na wymiar Katowice

meble na wymiar Katowice

Szukam jakieś firmy, która będzie mogła dla mnie wykonać zabudowę kuchenną pod wymiar w Katowicach, albo kogoś z okolic. Jestem na etapie wykończenia mieszkania i tak krok po kroku szukam wykonawców. Może jak będzie taka opcja to kuchnia i dwie wnękowe szafy jeśli ktoś by się kompleksowo meblami zajmował.

Marioleczka

Posty: 1

 
Dobra firma i zaproponuje jakies praktyczne rozwiązania i będzie w stanie też coś podpowiedzieć jeśli chodzi o wybór materiałów więc ostatecznie efekt takiej współpracy powinien być dobry.

Gruby_56

Posty: 7

 
Dobra firma będzie w stanie zrobić meble, ale też zaproponuje ciekawe opcje jak to estetycznie rozwiązać w danym budynku, a to też będzie miało znaczenie.

Buła

Posty: 2

 
Kuchnia u moich rodziców duża w domu robiona przez meblemad.pl u mnie także w mieszkaniu i tutaj mały aneks i w obu przypadkach stanęli na wysokości zadania i wykonanie było na bardzo wysokim poziomie. I estetycznie, i jakościowo i funkcjonalnie. Duży plus dla nich.

labuh

Posty: 5

 
Szukaj kogoś kto będzie wykonywał projekty i realizacje to będziesz miał gwarancje, że ktoś faktycznie tym Twoim wnętrzem kompleksowo będzie się mógł zająć.

labuh

Posty: 4

 
Myślę, że jest sporo takich wykonawców, na których można liczyć, obecnie wiele osób na meble pod wymiar się decyduje więc też sporo wykonawców chce się tym zajmować.

namok

Posty: 4