Druk wizytówek w Warszawie, gdzie ?

Druk wizytówek w Warszawie, gdzie ?

Witam serdecznie. Przyszedł czas na wizytówkę, poszukuję firmy, która zajmuje się drukiem wizytówek, natomiast chodzi mi o jakieś fajne, współczesne rozwiązania. Piszcie, dziękuję.

lechu98

Posty: 11

 
O druku wypukłym dużo słyszałem. Przekonałem się dopiero jednak jak to wygląda, gdy zamówiłem sobie w tej drukarni darmowe próbki. Jest ogromna różnica pomiędzy ogólnym wyglądem takiej wizytówki a tradycyjnej. Polecam każdej szanującej się firmie, która idzie do przodu.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Kilka razy zamawiałem sobie wizytówki. Mam firmę od lat. Ale teraz zaufałem tej drukarni internetowej i wyszło po prostu genialnie. Bez dobrego druku na wizytówkach, wyglądają one nijako, dlatego teraz zainwestowałem w fachowców pod względem drukarskim.

Dziadek

Posty: 21

 
Sporo się teraz słyszy o druku na wizytówki, że nie może być banalny. Tak jest, jak chcesz klienta do siebie przyciągnąć, to z pewnością nie zwykłą karteczką, jaka pogniecie się za chwilę, a litery szybko się wytrą. Teraz jest coś takiego jak foliowanie, niesłychanie dobrze to wygląda no i chroni.

namok

Posty: 22

 
Tutaj mają Państwo firmę, której kadra pracownicza to sami fachowcy http://www.druk-wizytowek.eu/o-nas/. Drukarnia jest otwarta na wszelkie koncepcje odnośnie druku wizytówek i nie tylko.

Szczerze polecam, jestem ich klientką od lat.

Kmiotek55

Posty: 31

 
Nie tak szybko, zanim projekt będzie doskonały, czeka Was masa poprawek. Bez nich możecie nie być do końca zadowoleni. Polecam te drukarnię i ich druk wizytówek w Warszawie, bowiem robią to na bogato.

Hoteowo24h

Posty: 18