prowadzenie profilu linkedin, zna ktoś ?

prowadzenie profilu linkedin, zna ktoś ?

Witam. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi agencja marketingu internetowego. Jaką polecacie?

Buła

Posty: 10

 
Moim zdaniem inwestowanie w social media to przyszłość każdego przedsiębiorstwa, jakie chce nawiązywać długoterminowe stosunki ze swoimi klientami. Nie da się ukryć, że dzięki portalom społecznościowym klient może zdecydowanie chętniej wrócić do tej samej firmy :-)

basiulka45

Posty: 11

 
Nie miałem dużego budżetu, gdy znajomy zarekomendował mi marketing społecznościowy. Skontaktowałem się z agencją marketingu internetowego - negocjuję :-)

Nikuś23

Posty: 14

 
W sumie facebook dla firm to nie nowość, aczkolwiek usługi z tego zakresu są nieustannie rozwijane. Dostrzegają to agencje, które specjalizują się w social media, ponieważ ich oferta jest naprawdę dość szeroka. Przekonałem się o tym sam :)

98_wertus

Posty: 9

 
O tym, jakie korzyści potrafi zapewnić facebook dla firm przekona Was owa agencja: https://www.socialframe.pl. Jestem niezwykle zaspokojony z tego, jaką reklamę w Internecie umożliwiło mi to przedsiębiorstwo. Dopasowali się do moich potrzeb.

Dziadek

Posty: 8

 
Moim zdaniem prowadzenie fanpage facebook nie stanowi ponadprzeciętnie dużego wydatku. Skontaktujcie się z kilkoma agencjami social media, aby poznać ceny usługi :)

kikiriki2k

Posty: 14

 
Szereg zalet posiada reklama facebook, o czym przekonała mnie agencja marketingowa, z którą chciałem podjąć współpracę. Wszystko ze względu na fakt, iż agencja przedstawiła bardzo wiele zalet takiej kampanii marketingowej.

mariuseus

Posty: 32

 
Mój znajomy jest w stanie zaoferować prowadzenie fan page facebook. Nie bierze za to olbrzymich pieniędzy. Mogę dać namiary na jego agencję reklamową social media.

Strzała

Posty: 24

 
Widzę, iż nie tylko ja mam kłopot z wyborem, gdy w rachubę wchodzi agencja marketingowa. Na ten moment zapoznałem się z ofertami kilku firm, jakich specjalność stanowi social media. Biorę pod spostrzeżenie m.in. opinie.

Sis45

Posty: 11