organizacja imprez

organizacja imprez

O czym powinnam pamiętać aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciakom podczas zabaw na imprezach rodzinnych?

Bhapo

Posty: 7

 
Bierz agencję, która nie tylko odpowiada za organizację eventu, ale też za catering. Z reguły znacznie niższe koszty współpracy.

pawel253

Posty: 25

 
Jednodniowe imprezy, wyjazdy teraz mają największe uznanie. Niezbyt drogo, a można pokombinować z atrakcjami dla dzieciaków.

21gregorek

Posty: 30

 
Z synem i córką byłam na wielu piknikach sportowych organizowanych przez agencje eventowe. Przyznam, że super zabawa, duża dawka integracji, można poznać ciekawych ludzi i się zrelaksować z całą rodziną.

21gregorek

Posty: 8

 
Zabawy integracyjne i konkurencje ruchowe uważam za najważniejsze wśród grupy wiekowej 10 – 15 lat. Dla młodszych możesz zorganizować tematykę plastyczną, artystyczną.

benia

Posty: 5

 
Zlecaliśmy koncert tematyczny, dość kameralny w agencji https://raki.pl/. Pomagali nam ogarnąć terminy, kwestie techniczne, bo akurat prowadzę działalność ukierunkowaną na promocję młodych artystów. Optymalizacja oświetlenia i sceny wyszła lepiej niż się spodziewałem. Ludzie z dużym doświadczeniem, zaufani, nie można przełożyć terminu imprezy, jak już zaplanujesz, więc się dobrze nad tematem zastanów przed kontaktem.

lukashb

Posty: 25

 
A jakie masz cele imprezy? Bo można zabawę połączyć z popularyzacją jakiegoś zagadnienia, zdrowia.

wicio149

Posty: 16

 
Malowanie twarzy to już chyba klasyka. Możesz też zainwestować w te większe bańki mydlane. Super się sprawdzają na zdjęciach.

czesteruś34

Posty: 11

 
Zaczynasz przygotowania imprezy od określenia celu i terminu. Warto też zadbać o fachowy regulamin, więc samodzielna organizacja to trudna sztuka. Nie ma sensu ryzykować.

Czarek

Posty: 9

 
Wiesz, dzieci przede wszystkim chcą poznać coś nowego, a nie powtarzać sprawdzone formuły zabaw.

david011

Posty: 10