tablice reklamowe

tablice reklamowe

Witam serdecznie. Szukam dobrej firmy w Poznaniu, która specjalizuje się w reklamie outdoorowej. Takie rzeczy jak wielki format, tablice, billboardy – komu zlecić?

amrmas22

Posty: 14

 
Dobrą opcją są te reklamy na autobusach, czy tirach. Jest to spora powierzchnia do ekspozycji, a przy tym reklama jest w ciągłym ruchu, co też zdecydowanie zwiększa jej zasięg. Na pewno opcja do rozważenia.

Michaś

Posty: 19

 
Mój znajomy wiem, że swego czasu pracował jako monter reklam na słupach z billboardami. Z tego co mówił to nawet nieźle płacili, bo to de facto była praca na wysokościach. Ale nie wiem w sumie dla kogo on montował...mogę podpytać jak go spotkam.

Facio

Posty: 28

 
Jedna rzecz z mojej strony jeśli chodzi o reklamę. Przede wszystkim trzeba działać wielotorowo, czyli nie tylko outdoor, ale też każda inna forma promocji. Ograniczanie się do jednego kanału promocji to moim zdaniem duży błąd.

czesWER

Posty: 24

 
Jakbym miał trochę więcej funduszy to bym chętnie zainwestował w reklamę radiową i telewizyjną, ale w tych większych stacjach. Tylko że ciągle moja firma jest za mała, żeby się na taką promocję łapać. A szkoda, bo zyski z tego są z tego co wiem ogromne.

Sarev22

Posty: 28

 
Jestem zadowolony z jakości reklamy wielkoformatowej, którą dla mnie stworzyła agencja Expansa z Poznania (expansa.pl). Mają rozmach, są kreatywni i wiedzą jak ograniczyć wydatki, żeby się taka reklama faktycznie klientowi opłacała. Poza tym – dobry kontakt, nie było problemu z odbieraniem telefonów itp. Dyspozycyjni dla klienta.

Marti

Posty: 27

 
Można trochę mniej wydać na reklamę jeśli się oklei samochody, czy miejskie autobusy. Z tego co wiem to tego typu reklama nie kosztuje dużo, a przy tym moc ekspozycji jest znacząca.

Specjalista

Posty: 24