Sztukateria wewnętrzna XPS

Sztukateria wewnętrzna XPS

Cześć. Prowadzę biuro projektowe i jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z producentem sztukaterii do stosowania głównie we wnętrzach. Korzystaliście z takich dekoracji styropianowych w swoich aranżacjach? Jesteście w stanie podpowiedzieć jakiegoś dostawcę? Z góry dziękuję, pozdrawiam!

edziu

Posty: 7

 
Nic mi do głowy teraz nie przychodzi jeśli chodzi o producentów. Podpytam, brat pracuje przy wykończeniach wnętrz i elewacjach także może on akurat będzie wiedział cosik więcej.

czesWER

Posty: 24

 
Jest trend żeby taką sztukaterię montowac, ogólnie mam wrażenie że dużo motywów dekoracyjnych wraca do użycia po latach trochę niebytu. Tak samo dużo ludzi teraz fototapety sobie montuje, choć jeszcze jakiś czas temu kojarzyły się z kiczem.

wisła1905

Posty: 17

 
Piękną sztukaterię produkuje Perfect Styr (tu masz ich serwis: perfectstyr.com.pl ). Zwłaszcza gzymsy, czy pilastry naprawdę ciekawe, można się tutaj sporo pobawić aranżacyjnie. Druga sprawa że detale są zrobione z twardego wzmocnionego styropianu, więc faktycznie są w stanie w dobrym stanie przetrwać próbę czasu – szczególnie myślę tutaj o sztukaterii do elewacji rzecz jasna.

Joe

Posty: 16

 
Ja bym musiał nowe listwy przypodłogowe sobie osadzić i tak się rozglądam za jakimś konkretnym modelem i nie mogę się na nic zdecydować...za duzy wybór, kiedyś życie było prostsze w sklepie były dwa produkty na krzyż i to dużo ułatwiało :)

lechu98

Posty: 11

 
Nie wiem u kogo taką sztukaterię najlepiej zamówić, i tak wszystko potem wychodzi w praniu, czyli w trakcie montażu i po jakimś czasie. Wiadomo że najlepsze jakości muszą być te zewnętrzne dekoracje, bo jednak klimat w Polsce mamy dość wymagający.

Lopez58

Posty: 7

 
Jedyne styropiany jakie montowałem w swoim życiu to kasetony na suficie. Pamietam że trochę się z tym umordowałem ale trzymały się dość ładnie przez kilka lat, na pewno plusem było to że wyciszały sąsiadów z góry...

olidaks

Posty: 25