Battlefield 1, który portal ?

Battlefield 1, który portal ?

Bardzo zależy mi na forza horizon 3. Gdzieś już jest ta gra udostępniona? Znacie jakieś pewne miejsce z downloadem?

Zbyszek

Posty: 11

 
Tak jest niestety. Ale tutaj nie ma kłopotów z błędami. Ściągałem f1 2016, download działa, pełna wersja pc zwyczajnie się uruchamia i można grać. Jak na razie nie widzę żadnych błędów, więc chyba wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

namok

Posty: 18

 
U mnie też ok, forza horizon 3 download na tej stronce działa. Już gram :) będę próbował reszty ofert. Podoba mi się staranie tego portalu.

Różyczka

Posty: 9

 
Ja też nie będę narzekał :D f1 2016 download u mnie ściągnął się bez najmniejszych kłopotów i jestem happy, że mam w końcu pełną wersję na pc. Polecam serwis, bo faktycznie pożądane byłoby.

serum56

Posty: 17

 
Akurat w przypadku tego serwisu też poważnie mnie zaskoczono, albowiem ściągnąłem sobie według instrukcji krok po kroku forza horizon 3. Jeżeli chodzi o download to faktycznie wszystko sprawnie i szybciutko poszło. Niemniej jednak najbardziej weselę się z bezpieczeństwa dla naszych kompów, które tu oferują. Gra działa, a żadne dziadostwo przy okazji się nie zainstalowało.

omen100

Posty: 15

 
Widziałem ten serwis i opinie o nim, ale jakoś nie wierzyłem, iż mogą oferować za darmo pełne wersje gier. Mam ochotę na forza horizon 3, więc jeśli tutaj rzeczywiście jest bezpieczny i sprawdzony download, skorzystam. Nie ukrywam, iż jeszcze troszkę poszperam na ten temat :) ale już mnie kusi :)

Złoty

Posty: 12

 
Sprawdzony serwis z f1 2016 download pełną wersją pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Bez śmieci, bez rejestracji, zupełnie za darmo. Teraz tylko stamtąd ściągam.

Max Pejnn

Posty: 18

 
Spróbuj koniecznie, bo warto. Nie oczekiwałem zbyt wiele, bo wiadomo, że trudno znaleźć rzetelny portal, a większość umieszczanych instalatorów to ściema, ale tu rzeczywiście forza horizon 3 download działa.

drrrr23

Posty: 22

 
Też mam ten kłopot bowiem nigdzie nie mogę odszukać forza horizon 3 download. Ściągałem z paru stron, niemniej jednak to jakieś duże g… a nie żadna pełna wersja. Tylko komp mi się zmulił. Może spróbuję w tym serwisie.

Michaś

Posty: 19