Mafia III, macie ?

Mafia III, macie ?

Zależy mi na battlefield 1, chciałem sprawdzić co to tam proponują nam twórcy tej gry. Znacie jakiś darmowy download?

Klakier

Posty: 9

 
Zawsze warto sprawdzić, bo akurat ten serwis działa niesłychanie rzetelnie. Nie mam nic do tych, co nie wierzą, ale z opinii można mnóstwo doczytać na temat ich działalności. Dla mnie najistotniejsze jest to, że mają pełne wersje gier do pobrania za darmo, nie ściągam wirusów, a w gry zwyczajnie da się grać.

allink

Posty: 23

 
Będę musiał sprawdzić, natomiast jeszcze troszkę info zaczerpnąć nie zaszkodzi. Wiadomo, iż można natknąć się na niezłe bagno na takich stronach. Nigdy nie wierzyłem w pełne wersje gier do pobrania za darmo.

edyta123

Posty: 10

 
To faktycznie wyborny portal z pełnymi wersjami gier do pobrania za darmo http://centrumdownload.pl/outlast-ii-download-pc-pelna-wersja. Nie można im nic złego zarzucić. Fachowo przygotowane instalatory.

mirekp2005

Posty: 7

 
Jak jest dobrze, to i ja spróbuję. Skusiła mnie niewątpliwie fifa 17. Zawsze miałem obiekcje co do tego rodzaju downloadu. No natomiast, jak tyle tu was portal poleca i jest bezpieczny, to trzeba działać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Max Pejnn

Posty: 18

 
Też miałem obawy co do mafii III download, ale udało się. Gra hula jak trzeba. Teraz będę próbował kolejnych gier. Sam nie wierzę, że to taka prosta sprawa. Ogólnie trzeba pochwalić właścicieli stronki.

przemek55

Posty: 13

 
Nie wiem, raczej jestem z tych co nie wierzą dopóki sami się nie przekonają. Ok, iż mają pro evolution soccer 2017, bo też poszukiwałem darmowego downloadu na kompa, ale nie odnalazłem żadnego konkretu. Na pewno spróbuję, to kolejny serwis, który będę sprawdzał, może w końcu się uda :)

E-GOista

Posty: 25

 
Dzięki kochani :) wreszcie nareszcie :D mam outlast II na kompie. Poza tym świetny serwis, każdy download działa. Nie ma to jak z polecenia starych dobrych znajomych.

cr7

Posty: 15

 
Teraz coraz więcej pojawia się tego rodzaju serwisów z pełnymi wersjami gier do pobrania za darmo, ale jak wiadomo nie wszystkie mogą poszczycić się profesjonalizmem odnośnie linków :) Nie wiadomo co tak naprawdę ściągniesz i czy gra będzie ci działała, więc warto korzystać z takich z polecenia.

labuh

Posty: 20

 
Ja też muszę dołączyć się do polecenia serwisu. Szukałam miejsca, gdzie mogłabym za darmo pobrać jakąś ciekawą na topie grę dla synka. Wszędzie miałam kłopot i okazywało się, że wcale za darmo nie jest. Na tym portalu znalazłam nba 2k17 download i nie miałam żadnych kłopotów, żeby pobrać grę. Niedoświadczona w temacie poleca :)

aliboni56

Posty: 23