Gry przeglądarkowe, proszę o pomoc ?

Gry przeglądarkowe, proszę o pomoc ?

Hej, czy ktoś z was gra w gry mmorpg? Kiedyś grałem w tego typu produkcję i postanowiłem do nich powrócić i stąd moje pytanie jaki tytuł wybrać?

Wraczki333

Posty: 15

 
Osobiście jeżeli szukasz gier mmo to najbardziej polecam Ci serwis: http://pingame.pl ze względu na bardzo dużą bazę przeróżnych tytułów w które możesz zagrać.

agooor4

Posty: 21

 
Osobiście bardzo mocno polecam Ci gry mmorpg jeśli naprawdę wcześniej bardzo mocno fascynowały się gry z gatunku RPG.

Kmiotek55

Posty: 31

 
Jeżeli szukasz gry na dłużej to zdecydowanie odradzam Ci te wszystkie hity od wielkich koncernów. Z własnego doświadczenia wiem, że większość z nich nie wystarczy na bardzo długi czas gry. Polecam Ci za to bardzo wciągające i niesamowicie rozbudowane gry mmorpg.

Rico

Posty: 31

 
Zdecydowanie polecam Ci grać w gry przeglądarkowe jeśli chciałbyś się zrelaksować a nie posiadasz dużej ilości czasu na poświęcenie dla gier.

Rafałek34

Posty: 10

 
W mojej opinii gry mmo są jak najbardziej warte zainteresowania ponieważ moim zdaniem są one przyszłością gier. Możliwość rywalizacji z innymi graczami z całego świata i poznawanie ich jest często znacznie ciekawsze od samej rozgrywki i pokonywania kolejnych przeciwników.

labuh

Posty: 20

 
Sam w gry mmorpg nie gram natomiast gra w nie mój syn i muszę przyznać, że dzięki nim zawarł sporo znajomości z ludźmi z całego świata oraz poprawił własne zdolności językowe.

ania999

Posty: 13