Escape games, polecicie coś?

Escape games, polecicie coś?

Ostatnio spotkałem się w sieci z real life escape game. Jestem pod mega wielkim wrażeniem, co to tak naprawdę jest. Piszcie jak tam byliście.

Kamil87rak1

Posty: 14

 
Z tym escape the room franczyzą to niezła sprawa. Nawet sama nie wiem, czy się z nimi nie skontaktować. W sumie pomysł jest świeży, dla młodych więc pewnie będzie się kręcił. Niesłychanie fajnie, że chcą w ten sposób się rozprzestrzeniać:) Każdy skorzysta.

Czarek

Posty: 28

 
Najpierw byłam w pokoju zagadek lekarskim i chyba tam najbardziej mi się podobało. Natomiast wszędzie jest ok i wszędzie jest w przeciwnym razie. Nie da się porównywać, trzeba pójść wszędzie. Mam nadzieję, że zrobią coś nowego wkrótce. Nie mogę się doczekać Polecam.

pawel253

Posty: 16

 
Nie wierzę, że i u nas jest już escape the room na śląsku. Koniecznie muszę tam pojechać i polecam wszystkim. Kumpela opowiadała jak była gdzieś za granicą i nieźle się bawiła. Zaraz rezerwują bileciki.

dominikaa

Posty: 17

 
Dla tych, którzy planują swój biznesik proponuję escape the room franczyzę. To świetna sprawa dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i w dodoatku dochodowym. Klientów z całą pewnością nie zabraknie:) Wiem coś o tym, więc polecam działać.

piehoot

Posty: 20

 
Byliśmy w real life escape games. To ich adres strony http://www.openthedoor.net.pl. Można podejrzeć jak wyglądają pokoje, w których się gra. Z początku myślałem, że to taka raczej nijaka rozrywka, ale uwierzcie mi, że należałoby i koniecznie trzeba skorzystać.

Bankowy

Posty: 19

 
Z tym escape the room franczyzą to niezła sprawa. Nawet sama nie wiem, czy się z nimi nie skontaktować. W sumie pomysł jest świeży, dla młodych więc pewnie będzie się kręcił. Bardzo fajnie, że chcą w ten sposób się rozprzestrzeniać:) Każdy skorzysta.

Robuś

Posty: 21

 
W escape game bawisz się świetnie. Są emocje, trzeba kombinować, żeby się wydostać. Jest po prostu inaczej, niż wszędzie gdzie nam proponują. Ja zdecydowanie wolę już teraz pójść do takiego pokoju na godzinkę niż siedzieć przed kompem.

orange777

Posty: 15

 
Ja muszę się przyznać, że się bałam. Jakbym była sama w real life escape game to z całą pewnością zakończyłabym grę przed końcem. W którymś momencie zabrakło nam już pomysłów, a …........ nie chcę zdradzać, ale polecam.

BerciQ89

Posty: 21

 
Koniecznie trzeba tam być. Akurat my byliśmy w kopalni. To pokój zagadek, który zaproponował nam kolega. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, dlatego polecam wam kochani zamiast kina czy piwka w pubie. Trzeba się nieźle nagłowić, ale jest pote satysfakcja i to podobało mi się najbardziej.

miloKROSS

Posty: 25