kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

kto do mnie dzwonił, gdzie warto ?

Jak ustrzec się przed odbieraniem nieznanego numery z UK? Wiem, iż są one tak sprytnie wyświetlane, iż można się pomylić myśląc, iż to ktoś z Polski dzwoni.

100%UP

Posty: 3

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam naprawdę znaleźć wszystko, czego szukamy.

alimer56

Posty: 7

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem dużo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem kłopoty.

Sarenka

Posty: 5

 
Bez problemów można znaleźć sporo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

dobrawka

Posty: 6

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Lamey

Posty: 17

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

Polaczek90

Posty: 27

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niesłychanie częstokroć.

gregcie@

Posty: 18