Szukam atrakcji dla szkół w Kołobrzegu ?

Szukam atrakcji dla szkół w Kołobrzegu ?

Z jakich atrakcji dla szkół w Kołobrzegu można korzystać? Oczywiście zależy mi na czymś innym niż kino, a nawet teatr?

AlllB

Posty: 14

 
Koniecznie trzeba skorzystać z takich atrakcji w Kołobrzegu, opinie są różne, ale nam muzeum przypadło do gustu, byliśmy tam już dwa razy. Cena jak cena, według mnie jest adekwatna do tego z czym możemy się tam zetknąć.

E-GOista

Posty: 25

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, ale jeśli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu powinno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

Lack

Posty: 19

 
Tutaj w muzeum w Kołobrzegu dzieciaki się nie nudzą http://muzeum6d.pl. Lektor opowiada historie, można wcielić się w role kapitana statku, pełno doznań słuchowych, wzrokowych 3D, a nawet pachnące jabłka i wiatr:)

Strzała

Posty: 21

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Świetne miejsce dla dzieci i nie tylko. Albowiem można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i bez wątpienia efektów specjalnych.

derbuś

Posty: 27

 
To całkiem inne rejsy w Kołobrzegu niż można sobie wyobrazić:) Na nas wszystko zrobiło wrażenie. To całkiem inne przedstawienie historii niż w tradycyjnej formie muzealnych wystaw. Tego jeszcze nigdzie było, polecamy:)

pawel253

Posty: 24

 
To najważniejszy teraz punkt jeśli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

Moderator

Posty: 28

 
Chyba nie ma lepszych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu jak to muzeum. Poza tym organizują jeszcze inne wycieczki, można zwiedzić cały Kołobrzeg i dowiedzieć się dużo cennych rzeczy na temat miasta. Moim dzieciom bardzo się podobało, teraz mamy cel skorzystać z podobnej atrakcji w Poznaniu.

dzipkis

Posty: 16