Szukam dobrych wakacji rodzinnych all inclusive ?

Szukam dobrych wakacji rodzinnych all inclusive ?

Czekają nas wakacje rodzinne, czy coś w ramach all inclusive polecacie? Gdzie się wybrać? Może Malediwy? Co proponujecie?

Mord

Posty: 6

 
To znakomite biuro podróży, jakie polecamy, gdyż z nimi wyjechaliśmy już trzy razy http://clubmed.pl. Mają faktycznie oryginalny pomysł, jeśli chodzi o całą organizację. Wiele rozrywki, lecz przede wszystkim kluby dostosowane do zainteresowań i wieku urlopowiczów ;) Znakomite wycieczki rodzinne all inclusive.

Babeczka

Posty: 11

 
My się wahaliśmy, niemniej jednak w końcu komfort wziął górę :) Przede wszystkim, że był to wyjazd z dziećmi za granicę. Nie żałujemy wydanych pieniędzy na wakacje all inclusive i polecamy każdej rodzinie, która się zastanawia. Na nas przyszedł najwyższy czas :D

TomekK

Posty: 13

 
Myślę, że też zdecydujemy się na taką formę. Z tego co widziałam, to teraz wakacje rodzinne all inclusive to zupełnie coś innego. Najbardziej cieszy mnie fakt, że jest opieka do dzieci nawet, jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny i zapewnione są najmłodszym atrakcje.

Black_Riot

Posty: 9

 
Biur podróży z rodzinnymi wakacjami all inclusive masz ogrom :) Cenowo polecam, bowiem i tak przy dzieciach wydasz sporo ;) Poza tym dla mnie była najważniejsza opieka do dziecka, natomiast też rozrywka dla starszego. Dzięki takiej właśnie ofercie ostatni urlop mogę uznać za prawdziwie udany.

Pietiap

Posty: 23

 
No tak, obliczając wszelkie wydatki u nas też wyszło, że nie ma to jak skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Wyjeżdżając z dziećmi, nie ma możliwości na oszczędzanie. Dzięki takiej ofercie mieliśmy opiekę do najmłodszego i nie trzeba było brać wózka itd.

Lupusx

Posty: 13

 
Nic tylko odnaleźć jakąś ofertę, jaka jest godna uwagi także z powodu ceny. Nie mam jakby rozeznania, bo dopiero pierwszy raz mamy zamiar sięgnąć z wakacji all inclusive. Teraz to wydaje mi się, iż już nie są centy tak rażąco doskonalsze niż ceny tradycyjnego pobytu w hotelach.

dominikk6

Posty: 12

 
No tak, obliczając wszelkie wydatki u nas też wyszło, iż nie ma to jak skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Wyjeżdżając z dziećmi, nie ma możliwości na oszczędzanie. Dzięki takiej ofercie mieliśmy opiekę do najmłodszego i nie trzeba było brać wózka itd.

Miki

Posty: 24

 
To bardzo dobrze się składa, iż znalazłam ten wątek. Mam zamiar w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc poszukuję propozycji wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

RufleX

Posty: 13