Dobrzy specjaliści z Warszawy

Dobrzy specjaliści z Warszawy

Cześć – witam. Potrzebuję kontaktu na dobrego pediatrę w Warszawie. Może być prywatnie, najważniejsze, żeby to była osoba z podejściem, bo przyznam się na wstępie, że mój jest dość – męczący, podejrzewamy u niego jakieś adhd z mężem...Ktoś, coś?

matek562

Posty: 12

 
Wybieram się za niedługo zrobić kilka badań do City Clinic na ul. Popularną. Moja znajoma się u nich leczy i mocno zachwala. Zobaczymy. Na stronie cityclinic.pl jest dokładny namiar i cennik. Robią rzeczywiście sporo, samych badań, które można tutaj wykonać będzie z 1000, także pod tym względem oferta robi wrażenie.

czesiuuiu87

Posty: 21

 
W przypadku ginekologa to ja chodzę na ul. Popularną do City Clinic. Przyjmuje tu dr Hubert Wójtowicz. Polecam. Kulturalny, taktowny z dużą wiedzą. Jeszcze jest dość młody więc też pewnie przez to ma trochę lepsze podejście niż starsi lekarze, którzy już przeżywają swoje wypalenie zawodowe często.

dada45

Posty: 9

 
Od jakiegoś czasu zacząłem bardziej dbać o zdrowie. Pierwszy raz od lat byłem na pełnym komplecie badań, wszystko zrobiłem w City Clinic na ul. Popularnej. Świetnie prowadzona placówka, wszystko tu jest na czas, a wiele rzeczy od ręki. Jaka miła odmiana jak sobie człowiek przypomni jak to było kiedyś, gdy tylko publiczna służba zdrowia istniała.

Dragon

Posty: 16

 
Z alergią się zgłosiłam do placówki na ul. Popularną. Nazywają się City Clinic. Okazało się, że mam alergię na sierść. Zrobili mi praktycznie od ręki wszystkie testy. Obsługa na szóstkę, nie każą pacjentowi na nic czekać, w jednym miejscu człowiek ma zapewnioną pełną opiekę.

TomekK

Posty: 18

 
Mój mąż niedawno zaczął chodzić pierwszy raz w życiu do lekarza, konkretnie do City Clinic. Dobrze, że się w końcu wziął za siebie, bo po 50 – tce to jednak ryzyko chorób wzrasta gwałtownie. Bardzo sobie chwali, zwłaszcza urologa mają dobrego. Prywatne, ekskluzywne centrum, można liczyć na kompleksowe podejście, wraz z wszystkimi niezbędnymi badaniami robionymi na miejscu w laboratorium.

Marioleczka

Posty: 17

 
Dużo jest teraz miejsc wartych uwagi. Dużo się pozmieniało na przestrzeni ostatnich kilku lat tak naprawdę. Ja mam najbliżej na ul. Popularną do City Clinic. Ofertę mają zróżnicowaną, jest każdy lekarz, którego rodzina potrzebuje. Teraz jestem akurat pod opieką dentysty, bo robię sobie implanta. Łatwa i szybka rejestracja, bardzo sympatyczne podejście do pacjenta, sama klinika nowocześnie urządzona.

francoo_00

Posty: 18