Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Zauważyłem, że po 30 spadło mi trochę libido. Ćwiczę, sporo biegam, mam w miarę niezłą dietę, ale coś się jednak z tematem dzieje, że nie mogę się przywrócić do porządku. Może suplementacja, ale czym konkretnie?

Marioleczka 

Posty: 7

 
I więcej witamin w diecie, bo na pewno ci brakuje. Z tego powodu czujesz, że nie masz w ogóle energii.

Jacuś24

Posty: 16

 
Po 30 też mi się właśnie libido obniżyło, a po suplementacji dr Penigreat wszystko przeszło, jak ręką odjął. Oczywiście kuracja trwała mniej więcej 3 miesiące, do tego jeszcze zimne prysznice i więcej aktywności fizycznej. Czasami też robię dłuższe spacery i to ogólnie u mnie działa.

x_0czes

Posty: 6

 
Zacząłem przyprawiać cynamonem więcej, bo usłyszałem od znajomej restauratorki, że niezły afrodyzjak i faktycznie coś się zaczęło dziać, ale po bardzo długim czasie. Trzeba trochę cierpliwości do suplementacji.

Chiny12

Posty: 13

 
Sprawdź, czy ciśnienie ci za bardzo nie rośnie po tabletkach. Bardzo ważna sprawa, bo czasami jest tak, że po uregulowaniu nadciśnieniu wszystko pod względem seksualnym wraca do normy. U mnie przynajmniej tak było.

Dyduchrr

Posty: 9

 
Właśnie też myślę, że możesz mieć nadciśnienie. U mnie diagnoza wiązała się właśnie z wykryciem problemów seksualnych.

Robuś

Posty: 9

 
Ja odklejam po prostu etykiety z suplementów na libido, żeby wyglądały podobnie do witaminek :D Zero wstydu :P

WalSystem

Posty: 13

 
Może medytację wprowadź do codziennej rutyny. Mi bardzo pomogła się zrelaksować, co przełożyło się na naturalny wzrost libido. Polecam gorąco.

wiesław11

Posty: 11

 
A brzuszek piwny zlikwidowany? Może od tego nie masz libido :) Nadwaga to największy wróg atrakcyjnego mężczyzny.

czarte00

Posty: 14

 
Najlepiej działa połączenie terapii psychologicznych (psychoterapia indywidualna) z suplementacją, bo większość zaburzeń seksualnych wynika właśnie z pewnych traum, nadmiernych oczekiwań partnerów. Ogólnie szeroki problem, a suplement to raczej zaleczenie, a nie wyleczenie, ale jak widać też działa ;)

izabelka

Posty: 11