sprzędt do siłowni

sprzędt do siłowni

Cześć. Jakiej marki ławeczki do siłowni polecacie? Swoje ważę i nie chcę się podczas wyciskania bać, że całość się pode mną zawali. Moja waga plus niecałe sto kilo na sztandze...to już jest całkiem niezłe obciążenie, słaba ławka może tego nie wytrzymać.

bartek33

Posty: 7

 
Najważniejsze w sprzęcie na siłowni jest to, żeby był solidny. I nieważne czy to jest pro siłownia czy domowa, to jednak obciążenia są zazwyczaj dość spore i byłoby fajnie jakby gdzieś łączenia stojaków czy drążków nie pękały.

reklamos

Posty: 10

 
Mam drążek do podciągania się we framudze i bardzo fajnie się sprawdza. W sumie na takim sprzęcie to można wszystko ćwiczyć – brzuch, łapy, barki itd.

Fanatyk

Posty: 14

 
Z różnych sprzętów i różnych ćwiczeń w życiu korzystałem ale najlepsze efekty to zawsze widziałem u siebie po starym, zwykłym drążku – najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najlepsze.

mniszek56

Posty: 28

 
Teraz wielką furorę robią kettlebell, w sumie tak naprawdę nie mam pojęcia czym te obciążniki poza kształtem różnią się od zwykłych hantli i skąd ich taka popularność...?

Miki

Posty: 23

 
Najwięcej czasu zawsze na siłowni spędzam wyciskając na klatkę. Ostatnio udało mi się w po raz pierwszy w życiu 80 kilo wyciągnąć, także trening zdaje egzamin, idzie to wszystko w dobrym kierunku.

xtigerx

Posty: 8

 
Mnie brat namawia żebym się z nim na trening krav magi zapisał ale trochę się czaję. Ktoś może trenował coś takiego, można oberwać, czy raczej polecacie?

Jacuś

Posty: 20

 
Jest taki sklep online jak k-sport.com.pl. Tutaj można znaleźć większość rzeczy do siłowni, zaczynając na stojakach i ławeczkach, a kończąc na gryfach i talerzach.

amrmas22

Posty: 13

 
Hej, w domu nie mam gdzie siłowni sobie zrobić, ale ostatnio dostaliśmy w robocie multisporta to chyba zacznę gdzieś chodzić na siłkę. Polecacie jakieś dobre miejscówki w Wawie?

Alfonsik5

Posty: 10

 
Słyszałem o kolesiu na jednej z warszawskich siłowni, że mu się sztanga połamała...ciekaw jestem jakiej była firmy to bym wiedział jakiego producenta omijać :P

turysta00

Posty: 22