zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

W ostatnim związku dziewczyna wyraźnie zasugerowała, że mam małego. Kompleks niestety pozostał i szukam mało inwazyjnych metod, żeby chociaż ten 1 – 2 cm zyskać. Wtedy poczułbym się normalnie. Akurat tyle brakuje. Operacja absolutnie odpada, bo wiele negatywnych rzeczy na ten temat słyszałem. Proszę o normalne odpowiedzi. Temat jest poważny.

wrrraak22

Posty: 11

 
Jak chcesz faktycznie powiększyć penisa to musisz trenować ciało jamiste i gąbczaste. Im więcej krwi zmieści się we wskazanych ciałach, tym większy penis i to całkowicie naturalnie. Nie ma w tym większej filozofii. Ćwiczenia fizyczne pomagają i związki aktywne, które mają wpływ właśnie na powiększenie ciał jamistych. Buzdyganek, czy żeń szeń to tylko niektóre z przykładów.

codePerformance

Posty: 21

 
Stan układu krążenia u mężczyzny jest bardzo ważny przy powiększaniu penisa. Jak spraw krążeniowych nie uregulujesz (można wspierać się ziołami) to nie odniesiesz wielkich sukcesów.

grzes3345

Posty: 16

 
Rozciąganie, ale delikatne penisa działa, bo z czasem rozbudujesz przestrzenie pomiędzy ciałami jamistymi. Większość urologów jest w stanie pokazać ci podstawowe ćwiczenia.

Miki

Posty: 6

 
Według mnie warto zastosować tabletki, bo to też efekt psychologiczny. Seks zaczyna się w głowie i to nie tyczy się tylko kobiet, ale przede wszystkim mężczyzn.

Kitas

Posty: 18

 
Teraz jest plaga niesprawdzonych leków. Warto zatem sprawdzać certyfikaty i opinie na zagranicznych forach. Większość najlepszych tabletek na potencję w Polsce pochodzi właśnie od zagranicznych producentów. W kraju mało kto zajmuje się tematem na poważnie. Za granicą takie rzeczy rozwiązuje się tabletkami bez problemów.

Acclaim

Posty: 12

 
Najlepsze składniki na powiększenie penisa to ekstrakt z korzenia żeń szenia, jagody palmy sabałowej, buzdyganek ziemny. Do tego jeszcze możesz dorzucić korzeń macy. Nawet w tradycyjnej medycynie chińskiej te elementy występują i wielu innych rozwiniętych kulturach. Można się naprawić naturalnie, ale najpierw trzeba poznać te składniki i ocenić, co na ciebie najlepiej działa.

derWER

Posty: 13

 
Wszystkie najpopularniejsze składniki ziołowe niezbędne do odbudowania potencji masz w dr. Penigreat. Wcześniej brałem, np. oddzielnie tribulus terrestris i żeń szeń, a to samo i jeszcze dodatkowe składniki masz w dr. Penigreat, do tego w niższej cenie. Mam bardzo stresującą robotę i na początku brałem tabletki ze względu na przywrócenie energii. Faktycznie pomogły. W łóżku sprawy się poprawiły. Nawet kilka razy pod rząd dam radę, co wydawało mi się wcześniej nierealne.

miasto13

Posty: 16

 
Moim zdaniem nie tylko warto zastosować tabletki, ale również psychoterapię. Ewentualnie wizyta u seksuologa przy bardzo poważnych zaburzeniach. Jak po tabletkach nie reagujesz to znaczy, że coś jest nie tak z twoim organizmem.

Gumis

Posty: 22