gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Cześć. Kupujcie może naturalne kosmetyki? Możecie polecić mi jakiś dobry sklep oferujący szeroki wybór takich produktów? Fajnie jakby ceny nie były zbyt wygórowane.

Yuri20

Posty: 2

 
Po zdjęciu maseczki sobie biorę mgiełkę różaną https://e-naturalne.pl/pl/p/Renew-Mineral-Water-Mgielka-rozana/1248 i się odświeżam, czasami nawet w pracy. Bardzo mi pomaga na łagodzenie zaczerwienień. Niestety czasami w maseczce jestem nawet przez 12 godzin i naprawdę ciężko dbać w takich warunkach o skórę, dlatego mgiełka to takie moje niedawne odkrycie. Super się sprawdza.

serum56

Posty: 15

 
Nawilżanie tak, ale czasami też warto pójść w odwrotnym kierunku i dać skórze odpocząć od wszystkich kosmetyków. Później powrót, na zasadzie przeplatania. Wtedy wszystkie składniki aktywne lepiej działają.

omen100

Posty: 12

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

klapsik88

Posty: 20

 
Wszystko z witaminą E, cynkiem, kwasem hialuronowym i ekstraktami owocowymi polecam właściwie do pielęgnacji cery trądzikowej.

zlyharyy

Posty: 15

 
No właśnie też mam ciągle czerwone plecy po siłowni, ale u mnie lepiej działają emulsje i kremy z witaminą E. Czasami też cynk stosuję. Masło może też sobie dokupię. Dzięki za polecenie.

Miki789

Posty: 7

 
Szukaj kosmetyków zgodnych zapachowo, bo to też czasami problem. Niektóre po prostu do siebie nie pasują.

Michaś

Posty: 5

 
Wzięłam od nich kiedyś krem nawilżający z mocznikiem to okazał się zaskakująco wydajny. Nie trzeba chodzić do salonów medycyny estetycznej, żeby stworzyć domowe SPA i to całkiem efektywne.

namok

Posty: 8

 
Masła się u mnie super sprawdzają. Już nie od dzisiaj wiadomo, że wiele produktów z kuchni w kosmetyczce może też mieć swój udział. Jaki przykład? Kapustą kiszoną kiedyś Wikingowie myli włosy, tym osadem :)

Krzy25

Posty: 24

 
Zrezygnowałam w kosmetykach z alkoholu i od razu lepiej z twarzą. Polecam każdej kobiecie.

Krakus

Posty: 11