zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

zabiegi na wrastające paznokcie Londyn

Witam! Gdzie w Londynie operują wrastający paznokieć? Macie może jakieś doświadczenie w tej kwestii? Mało to fajna rzecz, bardzo uciążliwa, bolesna...muszę się w końcu tym zająć.

Maalone

Posty: 3

 
Na szczęście żyjemy w takich czasach że z każdym defektem lekarze są sobie w stanie poradzić. Nie takie rzeczy się koryguje jak krzywe palce czy wrastające paznokcie. Kiedyś ludzie nie mieli takich możliwosci.

Krzy25

Posty: 24

 
Jest sporo obcokrajowców w branży medycznej w Londynie ale może to też dobrze bo często można na Polaka trafić. Generalnie w lOndynie to czasami częściej spotyka kogoś z Łomianek niż londyńczyka z dziada pradziada :)

beata77

Posty: 8

 
Teraz można się łatwo zdiagnozować przez internet i potem do lekarza to już ludzie idą tylko z instrukcją – co mi jest i jak leczyć :P Lekarzy to bardzo irytuje....

czesteruś34

Posty: 11

 
Wolę się leczyć w domu powiem szczerze . Wiadomo że nie zawsze się da zęba sobie sama w domu nie zaplombuję :) Ale chodzi mi o takie klasyczne przeziębienia, kaszel, katar, to można spokojnie domowymi sposobami zaleczyć.

Watuniaa

Posty: 12

 
Najbardziej to się boję bariery językowej u lekarza. No jednak lekarzowi to bym wolał wszytko wytłumaczyć precyzyjnie, a nie na migi na zasadzie – no weź sie domyśl :P

Michaś

Posty: 25

 
Nam by się dobry lekarz rodzinny przydał bo ta przychodnia gdzie chodzimy już od paru miesięcy średnio mi się podoba. Albo problemy na recepcji, albo problemy z samymi lekarzami...

Klara323

Posty: 11

 
Podpowiem tę klinikę co jest w Clapham, mam na myśli ich -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal. Usuwają wrastające paznokcie, ale też leczą z hemorodiów, usuwają blizny, ogolnei mają nowoczesne lasery na stanie którymi można podziałać przy całej masie różnych problemów, narośli i innych defektow.

Klasowe34

Posty: 12

 
Na lekarza łatwiej trafić dobrego w UK niż w Polsce. Nie wiem z czego to wynika ale mam takie odczucia że tutaj jakby bardziej ludziom zależy na pacjencie, też nie są tak obłożeni pracą, więcej czasu poświęcają podczas wizyty na rozmowę.

doboszzz

Posty: 9

 
System zdrowony w Polsce jest przeciążony I prędzej czy później to walnie moim zdaniem. Albo coś się zmieni, albo będzie tylko gorzej. Jak słyszę że lekarze pracują po kilkanaście godzin na dobę...to jak mają mieć potem cierpliwość do pacjenta jak ledwo stoją na nogach?

danka33

Posty: 17