Skuteczne odchudzanie

Skuteczne odchudzanie

Dziewczyny, ćwiczę od roku regularnie, ale tłuszcz na brzuchu dalej mocno trzyma. Co robić? Jestem na suplementacji, głównie białko, ale wiem, że to za mało. Macie coś sprawdzonego, żeby zbić ten tłuszcz z brzucha? Proszę o wskazówki.

bruklin187

Posty: 9

 
Zasada jest bardzo prosta. Nie zaczynasz odchudzania bez oczyszczania. Zapamiętaj, a mocno ułatwisz sobie życie.

Ptaszek

Posty: 14

 
Jak nie możesz się odchudzić standardową dietą to warto przemyśleć solidne oczyszczanie. Trzeba unormować pracę jelit, totalnie się odrobaczyć i później znowu spróbować. Z tego powodu szukaj nie tyle suplementów odchudzających, co oczyszczająco – odchudzających. Takie 2 w 1. Szkoda, że niszowa kategoria na krajowym rynku.

tigra32

Posty: 12

 
Mocno się odchudzałam rok temu. Z 80 kg zeszłam na 68. Spotkała mnie ciekawa historia, bo odchudzałam się przy trądziku. Moja pani dietetyk zaleciła odrobaczanie organizmu i oczyszczanie na początku, a później przejście na zbilansowany jadłospis. Oczyszczałam się z polecenia przez AmlaslimMax. Dostałam od kumpeli, która mieszka w Niemczech, ale w Polsce też chyba można dostać. Po dwóch miesiącach kuracji trądzik 80% uregulowany i waga zbita o 5 kg. W kolejnych dwóch miesiącach poszło 7 kg. Nie robiłam żadnych głodówek. Dieta na poziomie 1500 – 1700 kcal, zbilansowana z ograniczeniem węglowodanów na rzecz tłuszczy i białek. Wsparcie tylko tego suplementu. Dietetyczka zaakceptowała po ocenie składu. To tyle ode mnie. Dzielę się doświadczeniem, bo wiem przez co przechodzisz. Spróbuj, może będziesz miała podobnie.

marcinmg

Posty: 8

 
Przy odchudzaniu pij koniecznie dużo wody, bo wtedy lepiej przekazujesz składniki odżywcze. Przy suplementacji naturalnie też się sprawdza. Większa wydajność zakupu, dzięki wodzie.

amrmas22

Posty: 12

 
Każde użycie suplementu diety najlepiej skonsultować z dietetykiem i dopasować pod konkretny cel treningowy. No i najlepiej suplementy pić po treningu w tzw. okienku anabolicznym. Wtedy masz największy poziom wchłaniania do organizmu. Standardowa procedura. Dlatego większość osób na siłowni ma ze sobą shakery z białkiem po treningu ;)

Hymnny4

Posty: 9