klinika medycyny estetycznej Warszawa

klinika medycyny estetycznej Warszawa

Dziewczyny pierwszy raz wybieram się do gabinetu medycyny estetycznej i zastanawiam się, jak wygląda taka współpraca? Czy konsultacja jest bezpłatna, jak w ogóle wybrałyście pod siebie zabieg, na co zwracałyście uwagę?

Eksperttt45

Posty: 5

 
Na początek proponuję pajączków się pozbyć laserem diodowym. Możesz skoczyć do nich https://www.teambeauty.pl/laser-diodowy-980nm-capilaser, bo bezpłatne konsultacje, a i często promocje się zdarzają. Nie ma żadnego znieczulenia, naczynka pozamykane. Jak dobrze na siebie w lustrze popatrzeć po tym zabiegu to nawet nie masz pojęcia. Miałam praktycznie przez lata czerwone policzki, a teraz się dziwię, dlaczego tak późno poszłam. Zakrywałam niedoskonałości makijażem, ale na dłuższą metę to się po prostu nie sprawdza.

Czarek

Posty: 9

 
Według mnie warto posprawdzać, poczytać o zabiegach, co jest nagradzane, co dopiero wchodzi na rynek. Masz sporo sprawdzonych metod odmładzających, więc tutaj nie ma się czego obawiać.

tomeix

Posty: 23

 
Czasami opłaca się od razu umówić z koleżankami, bo grupowe rabaty to absolutny standard w branży piękna.

eserved

Posty: 13

 
Medycyna estetyczna to najlepsza inwestycja w siebie dla kobiety uważam, a teraz robi się naprawdę cudowne rzeczy.

Wariat

Posty: 7

 
Myślę, że już medycyna estetyczna wykazuje większą efektywność od operacji plastycznych. Już nawet nie wspominam o kosztach i różnicach w przeciwwskazaniach.

Trener

Posty: 13

 
Miałam do czynienia z mrożeniem tkanki tłuszczowej to faktycznie działa, chociaż nie jest to na pewno super komfortowe. No i trzeba dać sobie czas, aby ten tłuszcz usunął się z organizmu. Trochę cierpliwości.

@_yyy111

Posty: 8