blog ubrania damskie, polecicie ?

blog ubrania damskie, polecicie ?

Szukam dobrego bloga o modzie. Chodzi mi o fajne stylizacje damskie. Tylko żeby rzeczywiście można było takie ciuchy kupić.

Andziaaan

Posty: 2

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja zwykle czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najniezwyklej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i niezwykle pomocne.

francuzik

Posty: 5

 
Świetne miejsce https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Zaczęłam regularnie odwiedzać stronę bloga, bo jest naprawdę bardzo ciekawy. Wreszcie coś ciekawego o modzie damskiej.

fuey

Posty: 24

 
No tak kochane. Trzeba sobie pomagać. Jak tylko znajdę coś naprawdę ekstra odnośnie bloga z inspiracjami damskimi, dam znać. Idą święta i wielka zabawa sylwestrowa. Trzeba wiedzieć, w co się ubrać :D Pozdrawiam gorąco.

NanoPIK

Posty: 3

 
O mnie też przydałaby się taka pomoc. Wszędzie te same bzdury. Już dawno nie czytałam ciekawego bloga, który dotyczyłby mody damskiej. Wszędzie wyszukane ciuchy i propozycje.

serum56

Posty: 15

 
Mnie również :D Która z nas nie lubi szperać po wyprzedażach itp. Ostatnio po przeczytaniu wszystkich artykułów na blogu ze stylizacjami damskimi, od razu udałam się na zakupy. Tylko mąż nie był za niesłychanie zaspokojony ;)

pawel253

Posty: 24

 
Takich porad znajdziesz w Internecie mnóstwo. Musisz poświęcić trochę czasu, ale to prawda, że przydałaby się jakaś fachowa stronka, blog z propozycjami odzieży damskiej na wielkie wyjścia, ale też na co dzień. Nie mam czasu na wychodzenie na zakupy. Większość ciuchów kupuję online, więc interesują mnie też propozycje sklepów.

zenio30

Posty: 7

 
No właśnie. Piszesz o wyszukanych ciuchach, a ja potrzebuję zwykłej pomocy. Chodzi mi o porady, co włożyć do pracy itd. Jakieś propozycje ubrań, które można nabyć w sprawdzonym sklepie internetowym. Takiego bloga ze stylizacjami damskimi jakoś nie mogę odnaleźć, a jak już, to tylko z kilkoma wpisami, a potem już nic :(

ania999

Posty: 12

 
O jaki fajny temat. Już spieszę sprawdzić, jakiego bloga z modą damską polecacie. Mam nadzieję, że to sprawdzone porady. Ostatnio jakoś też nie mogę znaleźć czegoś wartościowego. U mnie niedługo wesele, więc tym bardziej potrzebuję fachowych porad :D Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 8

 
Na nieszczęście też nie mam pomysłu, jak mogłabym odświeżyć swoją garderobę. Muszę powyrzucać mnóstwo ubrań, jakie już dawno przestało się nosić i na bank okaże się, że szafa świeci pustkami. Mnie też przydałby się jakiś ciekawy blog z propozycjami odzieży damskiej.

Posty: 11