Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Hej, dzień dobry dziewczyny. Szukam dobrego internetowego sklepu z naturalnymi kosmetykami. Jesteście w stanie coś doradzić? Jak jestem u siebie na mieście w drogerii to raczej ciężko jest mi coś dostać z naturalnym, eko składem.

wrrraak22

Posty: 12

 
Parę sklepów z naturalnymi kosmetykami wdziałam w sieci, nawet miałam coś sobie zamówić, ale ostatecznie zrezygnowałam. Może za jakiś czas. Szczerze powiem, że póki co nawet czasu za bardzo nie mam, żeby jakoś bardziej o siebie zadbać, bo ciągle tylko praca, dom, dzieci i tak w pętli.

labuh

Posty: 15

 
Ja tam z kosmetykami nie przesadzam. Myślę, że więcej jak 100 zł miesięcznie mi na to nie idzie, a znam kobiety, które potrafią pół wypłaty przeznaczyć na różne kremy odmładzające, peelingi i inne takie akcesoria do domowego SPA.

wisła1905

Posty: 14

 
Jak tam sobie przeglądam ceny naturalnych kosmetyków w internecie to jakoś dużo droższe od zwykłych produktów to one nie są. Moim zdaniem warto, bo skóra będzie nam za to wdzięczna.

labuh

Posty: 10

 
Hej, hej! Też bym z chęcią parę rzeczy z domowej kosmetyczki wymieniła na coś zdrowszego. Choćby był do demakijażu średnio mi służy, słabo zmywa, a poza tym skóra jest po nim jakaś taka – zmęczona.

Gruamer

Posty: 9

 
Sama to raczej bazuję na klasycznych kosmetykach, które są normalnie w sklepach dostępne. Powiem tak – jeszcze moja cera nie jest w takim najgorszym stanie, więc może jakoś tego nie odczuwam, że te kosmetyki mają tylko chemicznych wzmacniaczy. Zobaczymy jak to będzie w przyszłości.

namok

Posty: 17

 
Niedawno jak byłam w drogerii to poświęciłam trochę czasu na czytanie etykiem kremów i mnie aż głowa zaczęła boleć od nadmiaru różnych wypełniaczy, konserwantów i innych wzmacniaczy. Jest tego od groma i to praktycznie na każdym opakowaniu które miałam w rękach.

gruszk45

Posty: 11

 
Szukam teraz jakiegoś dobrego szamponu i właśnie zastanawiam się nad czymś naturalnym, bo już od dawna nie mogę sobie poradzić z łupieżem. Stosowałam różne szampony i w sumie to nie było między nimi żadnej różnicy, biały proszek ciągle powracał...

Django

Posty: 27

 
Maseczkę to powiem szczerze, że z wielką chęcią zaczęłabym jakąś nakładać, ale sęk w tym, że zazwyczaj mi czasu brakuje na takie zabiegi. Z maseczką, żeby dała efekt to jednak wypadałoby trochę czasu posiedzieć, co nie?

amrmas22

Posty: 13

 
Odkąd pamiętam miałam problemy z cerą. Jak chodziłam do szkoły to problemem był trądzik, teraz mam sporo przebarwień i w ogóle nie wygląda to za dobrze. Od niedawna zaczęłam stosować bardziej profesjonalne i naturalne kosmetyki i powiem, że efekty powoli można zauważyć. Co do sklepów gdzie takie naturalne rzeczy mają na stanie, to choćby e-naturalne.pl jest dobrze zaopatrzone. Nie trzeba długo czekać na wysyłkę, przy większym zamówieniu dostawa jest bezpłatna.

Zbyszek

Posty: 27