Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Dziewczyny jakie zabiegi na zmarszczki polecacie? Brałam już suplementy, inwestowałam w drogie kremy, a nie widzę jakichś wielkich efektów. Proszę doradźcie, jaką kurację wybrać, żebym mogła wyglądać choć ciut młodziej. Z góry pięknie Wam dziękuję. Trzymajcie się cieplutko.

Basia98

Posty: 2

 
Mogę polecić zarówno botox, jak i kwas hialuronowy. Dzięki nim można naprawdę poprawić wygląd skóry. Ba, co więcej, koleżanki mówią mi, że po serii zabiegów wyglądam na co najmniej 8 lat młodziej:)

ilor45

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o wybór dobrej kliniki medycyny estetycznej, na pewno warto zapytać na dedykowanych grupach na fb. Na pewno uzyskasz tam rzetelne informacje.

Menene

Posty: 7

 
Mnie na mezoterapię igłową w Lenartowicz Clinic w Katowicach namówiła mama. Sama bardzo szybko „nabyła” pierwsze zmarszczki i nie chciała, żebym miała podobne do jej problemy w przyszłości. Postawiłam na mezoterapię igłową i powiem Wam, że po niej od dłuższego czasu zero jakichkolwiek bruzdek na twarzy. Skóra jest promienna i taka powiedziałabym w świetnej kondycji.
Wybieram się niedługo na botox i już nie mogę się doczekać:)

mikesmith0103

Posty: 6

 
Jeżeli szukasz dobrego sposobu na pozbycie się zmarszczek, medycyna estetyczna będzie najlepszą opcją. No nie czarujmy, nawet pijąc i 3 litry wody dziennie, a do tego stosując najdroższe kremy, nie uzyskamy takich efektów jak przy chociażby botoxie.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o domowe sposoby walki ze zmarszczkami, próbowałam już dosłownie wszystkiego. Efekty są, ale mało widoczne, wobec czego stwierdziłam, że zafunduję sobie w najbliższym czasie botox. Przyjaciółka robiła i wygląda po nim obłędnie. Nawet troszkę jej zazdroszczę.

Worms

Posty: 8