bótox w marbella, gdzie szukać ?

bótox w marbella, gdzie szukać ?

Chciałabym wykonać zabiegi na usta i ogólnie na całą twarz. Nie wiem czy zrobić to w Polsce czy w polecanej hiszpańskiej Marbelli?

Rico

Posty: 2

 
Musicie uważa na zabiegi na ustach. Mnie wstrzyknęli w nerw, ale to było w Polsce i nie wygląda to najlepiej. Jakbym wiedziała, że w Hiszpanii robią to lepiej to bym poleciała. Koszty nie są ważne tylko efekt. Niestety teraz jest za późno, dlatego jeśli wybiegacie takie zabiegi to tylko i wyłącznie u prawdziwych specjalistów.

pawel253

Posty: 4

 
Wstrzykiwałam kwas hialuronowy a Marbelli i efekt trzyma się miesiącami. Poprawiłam usta i zmarszczki mimiczne. Według mnie są tam specjaliści od takich zabiegów. Do tego samo miasto jest tak piękne, że warto tam pojechać. Mamy odpoczynek i mamy super zabiegi w jednym, dlatego zawsze chętnie się tam wybieram.

Szaju

Posty: 31

 
Dla mnie powiększanie ust w Marbelli było super. Robiła to tutaj http://www.marbea.es/shop/ i wam też polecam. Najlepsze podeście do klienta. Ceny rzeczywiście niesłychanie atrakcyjne. Do tego samo miasto śliczne.

matek562

Posty: 12

 
Robiła zabieg z bótoxem w marbelli i jestem zadowolona. Według mnie medycyna estetyczna w Hiszpanii to całkiem inna bajka. Nie bez powodu mnóstwo osób, które znam właśnie tam jeździ. Polecam to tam się wybrać.

foken

Posty: 11

 
Można robić inne zabiegi w mieście Marbella. Oni tam naprawdę są niezmiernie dobrze przygotowani. Jakoś im niezwyklej ufam niż naszym specjalistom. Widać ze mają same sławne gwiazdy, które korzystają z tych zabiegów. Byłam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę.

duszter

Posty: 11

 
Korzystałam z różnych zabiegów z kwasem hialuronowym w Marbella i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek, a usta mam piękne i jędrne. Super jak dla mnie.

Marioleczka

Posty: 6

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, niemniej jednak ma blisko do Marbelli, zatem mogę zbadać, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze konieczne, niemniej jednak kto wie?

miasto13

Posty: 16

 
Nigdy w przypadku zabiegów nie patrzy się na cenę. Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi, ale tylko wtedy, kiedy używa się do tego pożądanych komponentów. To kosztuje mnóstwo.

edyta123

Posty: 14