kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

Słyszałem od znajomych, że jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Niestety nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na jakich stronach korzystać z kalkulatorów.

Rico

Posty: 1

 
Kiedy na dworze jest smog, zazwyczaj unikam wówczas biegania. Jakość powietrza niezwykle wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

joasia

Posty: 6

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezwykle dużo informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

Kitas

Posty: 11

 
Należałoby sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Zatem na dużo stronach możesz odnaleźć dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać porządne tętno.

Basia98

Posty: 2

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Trener

Posty: 5

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

TomekK

Posty: 12

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić dobre tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Michaś

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla ludzi, które uprawiają sport. Można na niej odszukać również inne kalkulatory, a zarówno znaczące informacje na temat biegania.

Klarka45

Posty: 25

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Rouudee

Posty: 7