depilacja laserowa w Gdańsku ??

depilacja laserowa w Gdańsku ??

Nie wiem czy warto iść na depilacje laserową w Gdańsku? Byliście w jakimś salonie, który jest polecany? Trochę się boję i najpierw chyba wolę odbyć jakieś konsultacje, bo nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazań.

Miki

Posty: 2

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

Dyduszek22

Posty: 5

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

mateo29

Posty: 3

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Krzysztard

Posty: 26

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

TomekK

Posty: 19

 
Miałam lekki wąsik i na nieszczęście na co dzień wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, iż poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, iż musiałam tam być kilka razy, lecz komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

ombre070

Posty: 5

 
Nie znoszę mieć włosów, zatem mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niezwykle zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, lecz na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zaradzić naprawdę cuda. Polecam dla ludzi, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

warter88

Posty: 16

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę profesjonalnie. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Tadzin

Posty: 7