Białe panele podłogowe, jaki sklep??

Białe panele podłogowe, jaki sklep??

Hejka. Chcę ułożyć w mieszkaniu podłogę z paneli, niemniej jednak nie mam zielonego pojęcia, jakimi kryteriami kierować się przy ich doborze. Jesteście wskazać mi chociażby nieco, jakie są godne zainteresowania?

dominik45

Posty: 19

 
Początkowo wydawało mi się, iż białe panele są głupim pomysłem, bowiem będzie na nich widać każde zabrudzenie, a wręcz każdy pyłek. Później podpatrzyłem podobne rozwiązanie u znajomych, którzy sobie je chwalili. Postanowiłem iść ich tropem i udało mi się zdobyć naprawdę efektowne panele podłogowe w białym kolorze.

Z perspektywy czasu – nie mam zastrzeżeń!

dskoku

Posty: 22

 
Długo zastanawiałem się nad wyborem paneli podłogowych, a ostatecznie wybór padł na http://podlogi24.net/wineo-witex-biae,-wysoki-poysk,-kafle-85x33cm-panele-podlogowe-chc500ch-color-o_l_1408.html, a więc białe panele o bardzo wysokim połysku. Nie żałuję własnej decyzji, bo produkt trafiłem w bardzo dobrej cenie.

Jego jakość nie pozostawia absolutnie nic do życzenia.

hertinho

Posty: 35

 
Zebrałem sporo opinii, które traktowały na temat białych paneli podłogowych, więc sam mogę podzielić się swoim doświadczeniem. Świetnym pomysłem jest zastosowanie ich na ogrzewanej podłodze, dzięki czemu nie przyciągają do siebie wilgoci i mniej się brudzą :)

inhuman

Posty: 26

 
Nie mam wątpliwości, że porządne panele nie kosztują 20-30 złotych za metr kwadratowy, a klienci mogą być z perspektywy czasu rozczarowani takim wyborem. Takie podłogi łatwo ulegają eksploatacji, co na pewno nie będzie zadowalające dla klientów.

snake7

Posty: 31

 
Osobiście zarówno zastanawiałam się nad tym, aby wykorzystać białe panele, jakie idealnie prezentowałyby się na mojej podłodze. Na pewno uniknęłabym wsiąkania brudu i wilgoci na olejowanych powierzchniach, ponieważ posiadam ogrzewanie podłogowe :)

namok

Posty: 29

 
Niedawno wspólnie ze znajomymi rozmawialiśmy na temat białych paneli podłogowych.

Wiele osób wychodzi z założenia, że widać na nich zdecydowanie więcej brudu. Z kolei ja wychodzę z założenia, że tak czy siak trzeba systematycznie sprzątać, a różnice pod względem ilości brudu na takich panelach, a innych jest minimalna.

czdeRRR

Posty: 8