[OFERTA] Wirtualne biuro w Warszawie śródmieście - Zapraszamy!

[OFERTA] Wirtualne biuro w Warszawie śródmieście - Zapraszamy!



Jesteśmy firmą City Office Sp. z o.o., która oferuje swoim klientom szansa wynajęcia wirtualnego biura. Wiemy, jak głównie dla młodych ludzi, założenie swojej działalności może być ciężkie. Wielokrotnie zdarza się przy wynajmie mieszkania, iż posiadacz nie pozwala nam prowadzić firmy pod tym adresem. W takich sytuacjach zapraszamy do skorzystania z naszych usług w centrum warszawy.

Nasza prestiżowa lokalizacja wpływa na dobry wizerunek każdej firmy. Proponowane przez nas rozwiązanie pozwoli Wam legalnie zarejestrować własną działalność. Poza tym koszty są zdecydowanie mniejsze niż w przypadku wynajęcia lokalu. Proponujemy Państwu różne warianty cenowe. Każdy pakiet zawiera inne dodatkowe usługi. U nas ceny wahają się od 60 do 300 złotych. Korzystając z naszego adresu, możecie liczyć na poprawienie wizerunku i rozpoznawalności Państwa działalności.

U nas dostępne jest również biuro serwisowe online. Propozycja ta skierowana jest dla przedsiębiorców, którzy chcą wynająć przestrzeń na kilka godzin lub dni. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.city-office.pl/biura-serwisowane/.

minus56

Posty: 1

 

Misieczek

Posty: 3